Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) S02E18: Awake, Arise, or be Forever Fallen

S02E18: Awake, Arise, or be Forever Fallen

S02E18: Awake, Arise, or be Forever Fallen

Po ničivém útoku na Institut jsou všichni ve vysoké pohotovosti, když se Shadowhunters blíží k lovu Jonathana.

cz sk
1.8.2017
630 000
42 minut

Mezitím Simon a Maia pomáhají novému downworlderovi, když Seelie Queen požaduje odpověď od Magnuse a Luke.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Aisa.Yameogo

NEE BREČELA JSEM U ALEKA :( :(

24.3.2021 | 21:48:38
Jiri007

Dobrý díl, musim řict že Jonathan je fakt dokazal dobře obehrat ale neměl podcenit Clary a to jak řikal že by chtěl ji a ještě zrcadlo to fakt nemělo chybu, a souboj vlkodlaku byl fakt dobry a to že je ta detektivka sleduje tak jsem na ni zvědavy, a jsem zvědavy jak se rozhodnou ostatni jestli pomužou nebo se přidaji k oponentum.

31.1.2020 | 23:03:04
Jana17

Malec scény, luxus. <3 Ale konec… :,(

11.8.2017 | 14:49:48
Jupijow

naprosty souhlas s Anetka888

5.8.2017 | 10:27:43
Rose2117

Díl nezklamal, také jsem čekala že Max zemře tak jako v knížce ale nějak mi to nevadí, jsem hrozně ráda za malec momenty a doufám že se dají brzo zase dohromady.

5.8.2017 | 0:11:01
Anetka888

No prostě Malec. :) A neměli se bát a Maxe měli zabít jako v knížkách, herec je nesympatický a pěkně by to zamíchalo s dějem a s postavami..

3.8.2017 | 12:18:50
anndy

takový slabší díl. Max je mi krajně nesympatický, takže celá jeho linka šla mimo mě. Luk si udržel a rozšířil smečku – palec hore. Nejtrapnější byla ta „elitní armáda“, kterou tak snadno S/J přepral, navíc se poslední člen sám vzdal? tohle mají být ti nejlepší z nejlepších? Malec :-( co dodat. Jace byl tak trochu za blbce. Zato Clary se v tomhle díle dařilo. A Simon mě pěkně štve, byl tak ublížený, den dva si pobrečel a už vesele randí, to byla asi fakt velká láska :-D

2.8.2017 | 14:09:08
Difa444

Rozhodně 100%. Magnus a Alec měli úžasné scény a vůbec celé to prezentování minulosti a spojování s jejich současností se mi líbilo. Jonathan je odhalený, už na to byla ta správná doba a konečně je odhalené i Pravé zrcadlo smrti :-) docela pěkná náběh na poslední epizody. Izzy byla úžasná, jak se bála o Maxe, bylo to rozhodně dojemné :-) Jace a Clary mi nějak unikali, takže nemám co dodat, stratili se v tom. Simon a Maia super, jsem ráda, že řekla příběh o Jordanovi, na to jsem se těšila. Bata jsem si představovala poněkud staršího a né tak roztomilého, jako je tento mladík, ale nevadí mi to :-)

2.8.2017 | 2:15:34
Leksa kom Trikru

Mě se z dílu nejvíc líbil Sebastiánův souboj s těmi lovci…dokonce jsem si ho vystřihl a nahrál do mobilu :D…dokonalej souboj zkušeného válečníka.....

2.8.2017 | 1:44:54
Keiro

Ach bože. Vážně mám teď čekat celý týden na další díl? To asi psychicky neunesu. Takhle to přece mezi nimi nedopadne… Nečetla jsem knihy, takže jsem trošku mimo. Ale mám takový pocit, že to velice rychle napravím. Děkuji Vám za překlad. :)

1.8.2017 | 21:26:20
1

Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 179×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás