Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) S02E20: Beside Still Water

S02E20: Beside Still Water

S02E20: Beside Still Water

Jace a Clary spěchají, aby se konečně postavili, ale když bude odhalen zrádce, mohou mít Jace a Clary na svých rukou větší boj, než se očekávalo.

cz sk
15.8.2017
590 000
42 minut

Mezitím musí Alec a Izzy bojovat s velkým množstvím démonů, kteří se nečekaně ukázali, protože Luke a Simon míří k soudu Seelie, aby se zabývali nedokončeným obchodem se královnou Seelie.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, musim řict že by mě zajimalo co nabidla Vili kralovna Simonovi že souhlasil ale stejně je to potvora, musim řict že posledni zučtovani s Valentynem bylo fakt dobre, myslel jsem že ho Clary vyřidi v souboji ale ne takto, a přani navrat Jace k životu bylo pro mě očekavane a ta oslava fakt nbeměla chybu, jsem zvědav na tu detektivku co ma ted za lubem a jsem zvědav na Jonathana.

1.2.2020 | 23:02:21
olouch02

Pro mě perfektní zakončení 2.serie, Malec paráda to by jinak ani nešlo. Scéna s andělem dobrá, líbilo se mi jak anděl mluvil. Jestli bylo něco předvídatelného tak to jsem neřešila, četla jsem knihy, takže jsem nic nepředvídala protože spoustu situací si tvůrci upravily po svém což bylo super. Ten konec pěkně navnadil na další sérii, takže ted vydržet čekat do dubna 2018..... :-)

16.10.2017 | 17:12:19
Pačesík

No, navzdory všetkým dielom, kde bol dej napínavo vláčny, tento sa odohral až príliš rýchlo. Akoby autori nevedeli ako túto sériu ukončiť (podobne ako u The Lost, kde to skončilo totálnou kravinou). Prvá polovica tohto dielu fajne, zápletka medzi Simonom a Maiou sa pekne vyiskrila, avšak…nejako potom v druhej polke zamrzlo. Detto Valentin vs Jace a Clary pri jazere. Načo tam bol scéna, keď si Clare pomocou Jaceovej stély otvorila putá, ale viac ju nepoužila? A súboj tatka s dcérou…nonsens. Dohoda Simona s vílou kráľovnou, no, dalo sa to čakať. Avšak, namiesto aby oznámil Alekovi, Clary a Jace, že kráľovná uniesla Maiu a následne považuje za ňu výkupné v naturáliach od neho, Simona, to nejako nedáva zmysel. Veľmi slabý a zmätočný diel.

20.8.2017 | 3:54:38
Difa444

Určitě super epizoda. Moc se mi líbí, že se vlastně tahle část příběhu uzavřela a velice nenásilně se nám otevírá příběh nový :-) Musím říct, že ne často se to tak hezky podaří, takže za to body nahoru. Jednoznačně body nahoru za Magnuse a Aleca, kdo by nebyl rád, že je zase všechno v pohodě, protože oni dva jsou prostě dokonalý. Luke na konci, byl fakt boží :-D Jinak by mě zajímalo co přesně obsahuje dohoda mezi Simonem a královnou. Body dolů musím dát za anděla, Raziela jsem si představovala mnohem, mnohem většího a doufala jsem, že bude mít oči na pírkách, stejně jako tomu bylo v knihách, protože to se mi hrozně líbilo :-) Nakonec dám ale stejně 100%, protože celkově to bylo fakt dobré!!

19.8.2017 | 20:13:19
Rose2117

K finálové epizodě nemám co dodat: Malec scény byly úžasný, jsou zase spolu konečně. Clary a Jace měli skutečně úžasný souboj s Valentýnem, nějaký ty následky se daly předpokládat a jak už zmínila Mirischka navnadilo to na další sérii a také jako další tady mě zajímá jak zamíchá královna a Sebastian lovcům a co bude vyžadovat královna po Simonovy, jen nevím jak vydržím čekat až do LEDNA 2018. Snad se nezblázním.:)

19.8.2017 | 16:08:43
SsOoP

Finálová epizoda perfektní. Kdo nechce stahovat může shlednout ve Full HD na https://serialhd.cz/…02e20-online

17.8.2017 | 18:29:46
Mirischka

K finále nemám co vytknout. Malec opět spolu, Clace, důstojný boj Clary vs Valentýn a Luke na šrot. :D Smrt Jace byla sice předvídatelná, ale na další sérii navnadil jeho záchvat a také se těším, jak lovcům zatopí Seb s Lilith.

16.8.2017 | 20:18:40
mima33

Mohlo to byť lepšie, ale až taký prúser to zas nebol. Valentina je škoda napriek všetkému – on a Sebastian ma na tejto sérii bavili najviac, dúfam, že Sebiho náhradná maminka bude dôstojnou náhradou :D Clace ma v seriály stále nejako neberie, čo je mi ľúto, lebo v knihách som ich milovala. S kráľovnou a Simonom to bolo dosť predvídateľné. 85%

16.8.2017 | 19:17:58
anndy

dobrý díl, ale od finále jsem čekala víc. hlavně souboj s Valem. to,že se simon „obětoval“ bylo jasný hned podle ksichtu, který hodil. typuju, že buď půjde na výzkum nebo na páření s královnou :-D chudák Jace, konečně může být šťastný s Clary a je v tom zase háček. Je vidět, že seriál chce nalákat na třetí sérii, tolik rozběhlých linek…Jonathan s máti, Luk s parťačkou, Simon, Jace … a ženský nic?

16.8.2017 | 15:05:03
lulubee

Děkuji moc za titulky… neuvěřitelná rychlost.. třetí série by měla být v lednu 2018…

15.8.2017 | 21:59:20
1

Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 179×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás