Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) S03E05: Stronger Than Heaven

S03E05: Stronger Than Heaven

S03E05: Stronger Than Heaven

Někdo pronásleduje Simona, proto se Jace snaží zjistit, o koho se jedná. Clary se mezitím obrací na Luka, aby jí pomohl najít způsob, jak pomoct Jaceovi. Poté, co zjistí více o Magnusově romantické minulosti, má Alec obavy ohledně budoucnosti jejich vztahu.

cz sk
17.4.2018
296 000
42 minut

Základní info:

Režie: Geoff Shotz
Scénář: Brian Millikin

Hrají: Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Herondale), Alberto Rosende (Simon Lewis), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Anna Hopkins (Lilith), Chai Hansen (Jordan Kyle), Lisa Berry (Cleophas Garroway), Brooks Darnell (Charlie Cooper), Benjamin Sutherland (Ithuriel), Steve Byers (Underhill),…

Foto: Freeform

Promo k epizodě

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, musim říct Simon toho spolubydliciho dobře triumfnul, Lilith je fakt potvora že zabije Anděla a ještě k tomu zezadu, jsem zvědav jestli se Clary bude chtit pomstit a jak to ted ta proměna ovlivni Jace a všechny kteři jsou mu blizci, a Izzyino rande nemělo chybu

4.2.2020 | 22:11:05
golden.boo

V podstatě mě tento díl až tak nebavil. Nebýt Simona, tak celkem nuda. A pak Ithuriel, to jako vážně? Takhle snadno a lehce? Zatím mě 3.série moc nebere :(

20.10.2018 | 15:42:47
HarukaMADS

Zajímavý plot twist, chudák Ithuriel =P

26.4.2018 | 20:40:43
olouch02

Opět super díl, Ithuriela je mi moc líto ta scéna byla dost krutá. Doufám že si aspon Clary bude pamatovat co jí stihl říct. Jace je ztracen, Lilith je pěkná mrcha. A že si nechala pomoc zrovna od Magnuse no dobře to na ně vymyslela. Simon výbornej pěkně nakonec Kylea vytrestal. A ta scéna u Aleca v kanceláři, náhoda? Nebo že by nový obdivovatel.? Malec duo se otřásá v základech jsem zvědavá kam to povede. 3.řada je skvělá…

21.4.2018 | 22:57:08
Leksa kom Trikru

Smrt Ithuriela je velice smutná.Doufám že ho Clary pomstí.....zatím moc nepředvedla

21.4.2018 | 19:53:12
Keby

Super díl!

20.4.2018 | 21:05:59
CoRnDuCK

3. řada je skvělá :)

19.4.2018 | 20:58:04
MrsRadu

Trochu pomalejší díl, ale s hodně vydařeným koncem, který dokonale zvládl navnadit na další pokračování. Tentokrát za mě nejlepší Simon, škoda že se Kyle profákl takhle brzo, ale chápu, že nemělo cenu to zdržovat. Lilith se nám krásně začíná ukazovat jako pravá „Mother of Demons“.

18.4.2018 | 21:38:22
Mirischka

Mám smíšene pocity. Nic moc se zde nedělo, ale spíš navnadilo, co se bude dít dál. Tvůrci nakopli dvě hodně zajímavé linky, jen je nesmí pokazit. Jace je konečně mimo jakoukoliv kontrolu, tak jsem zvědavá, kolik škody Owl napáchá. Jsem taky zvědavá, jak zvládnou znovu-zamilovávání se do Clary. A máme tady dlouho očekávané Malec drama. To bude zajímavé, jestli si troufnou z Aleka udělat nesmrtelného nebo z Magnuse člověka. Cassie zatím tolik odvahy neměla.

18.4.2018 | 18:34:40

Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 180×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás