Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) S03E07: Salt in the Wound

S03E07: Salt in the Wound

S03E07: Salt in the Wound

Identita sovího démona je odhalena, a tak Alec, Isabelle a Clary míří do města Alicante s nadějí, že zde naleznou způsob, jak jej zastavit. Luke a Simon spolupracují, aby vystopovali poslední možnou oběť, kterou Lilith potřebuje. Maia přemýšlí o své minulosti.

cz sk
1.5.2018
419 000
42 minut

Základní info:

Režie: Joshua Butler
Scénář: Celeste Vasquez

Hrají: Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Herondale), Alberto Rosende (Simon Lewis), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Anna Hopkins (Lilith), Chai Hansen (Jordan Kyle), Mimi Kuzyk (Imogen Herondale), Alexandra Ordolis (Ollie), Sophia Walker (Catarina Loss), Françoise Yip (Jia Penhallow), Kevin Alves (Bat Velasquez),…

Foto: Freeform

Promo k epizodě

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, musim řict že to jak se Clary zřitila ze střechy a pak byla fit to to fakt nemělo chybu a je dobře že Claryinu zpověd přijali klidně, myslel jsem že Alek bude vyšilovat, jsem zvědav co ted Spolek uděla s Clary, a tak trochu se divim že Ollie nezabila tu svou přitelkyni a minulost Maiyna minulost mě moc nezajimala

5.2.2020 | 22:08:56
evik6

dCate úplně mi mluvíš z duše! Díl byl pěkný, ale chvílema tam chybělo nějaké propojení.

8.5.2018 | 11:06:47
CoRnDuCK

Wow. Nemám slov. Jedna z nejlepších epizod této série.

5.5.2018 | 23:24:34
Rose2117

Úžasný, úžasný, úžasný. Těším se na další díl. :)

4.5.2018 | 23:09:31
dCate

Jakože jo, bylo to dobrý, ale… Clary spadne ze střechy, nemůže se hýbat a v dalším záběru je zase jako rybička a ani žádná zmínka? A pak se ani s ostatníma nemůže teleportovat, protože se radši nechá zatknout

4.5.2018 | 15:55:18
olouch02

Co k tomu dodat výborný od začátku až do konce. Jace je užasně nemilosrdnej, ten boj s Clary byl dobrej. Konečně to Clary vyklopila jak to bylo s Razielem. Kdybych měla vypsat nejlepší momenty tak přepíšu celý díl. Paráda, už se těším na další díl.

3.5.2018 | 23:26:43

Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 180×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás