Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) S03E09: Familia Ante Omnia

S03E09: Familia Ante Omnia

S03E09: Familia Ante Omnia

Clary čelí starému nepříteli za účelem získání odpovědí o Lilithině plánu. Alec a Magnus se obrací na Lorenza Reye a žádají ho o pomoc, zatímco Lilith si najde nového spojence. Když se Simon musí potýkat se svou minulostí, je Luke donucen vybrat si mezi svojí smečkou a svou rodinou.

cz sk
15.5.2018
365 000
42 minut

Základní info:

Režie: Matt Hastings
Scénář: Taylor Mallory

Hrají: Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Herondale), Alberto Rosende (Simon Lewis), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Anna Hopkins (Lilith), Chai Hansen (Jordan Kyle), Javier Muñoz (Lorenzo Rey), Françoise Yip (Jia Penhallow), Tessa Mossey (Heidi McKenzie), Alan van Sprang (Valentine Morgenstern), Christina Cox (Elaine Lewis), Holly Deveaux (Rebecca Lewis), Noah Danby (Russel), Sophia Walker (Catarina Loss), Stephanie Belding (Dr. Iris Rouse),…

Foto: Freeform

Promo k epizodě

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, musim řict že Clary to zvladla levou zadni ale aby se nechala upalit tak to by byla fakt blba chyba, ale nečekal jsem že se tam objevi Jace a čekal jsem že Valentyn se zdrži dele ale aspon pomohl Clary, Magnus byl fakt dobry ale ten Lorenzo je podrazak ale aspon mu cdal Magnus za vyučenou, a Simona mi je lito přišel o holku a o rodinu.

6.2.2020 | 22:10:25
Lex Luthor

Kde jsou ty časy kdy se Clary bouřila proti spolku a nesouhlasila s ním. Teď je věrný voják a klidně by se snad nechala i upálit

6.6.2018 | 22:21:32
olouch02

No pecka díl. Tak, ten spolek to je teda parta masochistů, takhle trestat no hnus. Simon v téhle serii dostává pecku za peckou tak doufám že se mu už brzo povede lépe. A Lorenzo arogantní chytrák těším se až na něj dojde. A Clary v Gardu, šikulka ted konečně ví co se chystá. Takže plnej počet..

19.5.2018 | 21:57:45
CoRnDuCK

Dobrý, ale tady mi něco scházelo. Takový tease na druhou část.

17.5.2018 | 15:28:17
DVMN19

<3

17.5.2018 | 8:02:58

Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 179×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás