Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 190×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

S03E11: Lost Souls

S03E11: Lost Souls

Všichni se vyrovnávají se ztrátou Clary a snaží se pokračovat ve svých životech jak to jen jde. Aniž by si toho byli vědomi, čelí Lovci stínů novému zlu, které si ani nedokázali představit, jelikož se objeví pravá verze Jonathana Morgensterna. Alec a Isabelle se mezitím strachují o Jace, který těžce nese činy, které provedl jako Sova. Magnus se vyrovnává se ztrátou své magie, kvůli čemuž se nachází v pozici, kde se nyní on musí spoléhat na pomoc od ostatních. Maia se snaží pomoci zničenému Simonovi, který ztratil svého nejbližšího člověka. Nikdo však neví, že Clary je ve skutečnosti naživu a nachází se ve velkých nesnázích.

cz sk
25.2.2019
373 000
42 minut

Základní info:

Režie: Matt Hastings
Scénář: Todd Slavkin, Darren Swimmer

Hrají: Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Herondale), Alberto Rosende (Simon Lewis), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Françoise Yip (Jia Penhallow), Stephanie Belding (Iris Rouse), Sophia Walker (Catarina), Ariana Williams (Madzie),…

Foto: Freeform

Kvíz k epizodě Lost Souls

Upoutávka k druhé polovině třetí série:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, musim řict že každy tu ztratu Clary proživa jinač, ovšem Jace byl takovy nejzajimavější, že by se nechal klidně zabit a riskuje všechno, a musim řict že shledani Clary a Jonathana nemělo chybu a to potom jak mu utekla a on šel v klidu za ni a to ptom spojeni těl to fakt nemělo chybu, a Magnus bez moci byl fakt zajimavy a jsem zvědav co se děje s těmi vězni.

7.2.2020 | 22:08:03
CoRnDuCK

V pohodě rozjezd :) Jonathan se mi zatím zamlouvá. PS. Ty hodnocení jsou tady celkem přehnané, vždyť epizoda byla skoro o ničem :D

1.3.2019 | 16:15:01
Leksa kom Trikru

dobrý ,ale nechápu že po roce čekání a dají jen 40 minut a pak zase týden čekání a zas 40 minut a zase týden…mohly by to dávat 3× do týdne

28.2.2019 | 0:00:58
olouch02

Paráda, Ten začátek – dojemný, Luke mi trochu připadá že mu z toho švihlo, Magnuse je mi líto a ta závěrečná scéna C+J super. No a ted si počkáme týden na další :-(, ale moc se jim to povedlo.

27.2.2019 | 23:32:46
WinterJane

Johnatan má tak úžasný přízvuk! Ale za Magnuse by jeden brečel :´-(

27.2.2019 | 13:04:10
MrsRadu

Pořád mám v hlavě ten malý alert „sakra tam ale měl být Jace“. Na druhou stranu jsem zvědavá, co s tím provedou. :D Trochu jsem se bála nahrazení Sebastiána, za pravou tvář Jonathana, ale zatím to vypadá dobře. :)

26.2.2019 | 22:39:51
ClaireSkywalker

Chudák Magnus

26.2.2019 | 22:05:14
nika.forgacova

Sebastián, ako strostlivý brat boli najepšie scénky <3 Veľmi zaujímavo to bolo spracované, a určite to bude čast od časti ešte lepšie :D

26.2.2019 | 16:14:51
loveshadowhunters

Tak tenhle díl byla naprostá pecka! A bude to jen lepší a lepší! <3

26.2.2019 | 3:04:53

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama