Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) S03E12: Original Sin

S03E12: Original Sin

S03E12: Original Sin

Simon je rozhodnutý zbavit se Kainova znamení a s pomocí Isabelle pátrá po nejstarším newyorském upírovi, aby získal více informací o tomto znamení. V Paříží se Clary zoufale snaží najít cestu ven ze své současné situace. Magnus začíná vnímat, co je to vlastně smrtelnost, a proto chce žít život naplno.

cz sk
4.3.2019
307 000
44 minut

Základní info:

Režie: Matt Hastings
Scénář: Alex Schemmer

Hrají: Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Herondale), Alberto Rosende (Simon Lewis), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), Lola Flanery (Seelie Queen), Jade Hassouné (Meliorn), Pasha Ebrahimi (Kain), Tom Rooney (Mirek), Charlie Morgan (francouzský Lovec stínů),…

Foto: Freeform

Kvíz k epizodě Original Sin

Je z přemisťujícího se apartmánu vidět na Eiffelovu věž?

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, musim řict že pochuzka po Pařiži byla fakt zajimava ale Claryin pařižsky styl se mi moc nezamlouval vic ji sluši jeji vlastni styl, našli je ale přiliš snadno a to že se Simon zbavil toho znaku to fakt nechapu, měl jsi to pro ochranu nechat, nikdy nevi kdy se mu to bude hodit a shledani Jace a Clary bylo fakt dobre, jsem zvědav co ma v planu Jonathan.

7.2.2020 | 22:58:16
Leksa kom Trikru

ZTo že Jonathan nezautočil na spojence Clary hned po uzdravení nechápu. Pokud narvaly dvě knihy do deseti dílů ,tak první dva díly po dlouhé době ted za moc nestály.Byli i lepší díly a proto seriál v podstatě skončil…protože stojí za … to co bylo v posledních dvou dílech ted by se dalo klidně zkrouhnout a nahradit něčím zajímavějším ,než dvěma teplouši a incestními choutkami bratra Clary :D Já nic proti buzíkům nemám ,jen se nemusejí muckat v každém díle…

11.3.2019 | 19:45:09
olouch02

Parádní díl, je fakt že je to trochu uspěchané ale jestli se nepletu narvaly 2 knihy do 10 dílů. Takže jsem s tím v pohodě. Malec no to je dvojka ty mě fakt baví. Zajímalo by mě jestli M vrátí magii a jak. Jonathan vybrán moc dobře, vypadá nebezpečně i když se usmívá, má to v očích. No a Siizy co k tomu dodat a ta hudba. Super.

6.3.2019 | 23:19:39
nika.forgacova

Bolo to úžasné ♥

To že Clary naši moc rychlo nič neznamená :D Podľa traileru aj všetkých info sa ešte vráti ku Jonathanovi lebo bude v sebe cítit temnotu ktorú nebude vediet ovládat ♥

5.3.2019 | 21:56:05
Anicka20

Ze 75% mi to vůbec nesedí na knižní předlohu. Měli být spojeni Jace a Jonathan a měli toho společně i s Clary hodně procestovat. Souhlasím, že ji našli moc rychle ale co bude dál???

5.3.2019 | 20:34:18
MrsRadu

Ten díl měl hodně dobré momenty.. Malec.. konečně Sizzy.. Clary ale našli moc rychle a moc snadno. Vůbec nemám představu, kam teď děj bude pokračovat. :( Uvidíme.. :D

5.3.2019 | 19:06:42
Nina Demi Jennifer

MALEC!!! <3 <3 <3

5.3.2019 | 18:12:17

Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 178×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás