Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) S03E13: Beati Bellicosi

S03E13: Beati Bellicosi

S03E13: Beati Bellicosi

Jordan a Praetor pátrají po Heidi, zatímco Lovci stínů se snaží najít Jonathana. Luke se obrátí na Maryse a žádá ji o pomoc. Isabelle obdrží možné vodítko k tomu, co se opravdu děje ve vězení Spolku.

cz sk
11.3.2019
346 000
44 minut

Základní info:

Režie: Mike Rohl
Scénář: Brian Millikin

Hrají: Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Herondale), Alberto Rosende (Simon Lewis), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Chai Hansen (Jordan Kyle), Nicola Correia-Damude (Maryse Lightwood), Tessa Mossey (Heidi McKenzie), Noah Danby (Russell), Romaine Waite (Griffin), Kevin Alves (Bat Velasquez), Seamus Patterson (Nick),…

Foto: Freeform

Kvíz k epizodě Beati Bellicosi

Jak se jmenuje Praetor, který předal Jordanovi velení?

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim říct že Heidi je fakt manipulativni ale nechapu že to upiři neprokoukli asi si Jordan neměl tolik vyskakovat a Simon si to neměl znameni odstranit ted by se mu ta sila hodila, a to jak upiři napadli vlky to bylo fakt zajimave, ikdyž nechapu proč se nespokojili když zabili jejiho Alfu a Clary a Jace byli fakt dobři jen ta runa je zvlaštni, kdo vi co všechno Clary zkusi a jsem zvědav na to mučeni na zajatcich

8.2.2020 | 22:06:28
olouch02

Příjemná oddychovka at taky víme co se děje okolo :-). Ta scéna S+M mě překvapila to že se rozešly jsem myslela že bylo jasné už minulý díl když šel Simon do těch tunelů. Ten masakr na konci byl dobrej, Heidi se teda nevzdává.

15.3.2019 | 22:19:18
Leksa kom Trikru

Tak tenhle díl je super – a ten útok na konci na Jade Wolf ...... s napětím očekávám další…skončil opravdu nechutně uprostřed bitky.

13.3.2019 | 11:42:47

Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 180×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás