Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) S03E21: Alliance

S03E21: Alliance

S03E21: Alliance

V první polovině finále přijde Clary s plánem, který spojí Lovce stínů a Podsvěťany, zatímco Alec hledá způsob, jak pomoci Magnusovi.

cz sk
6.5.2019
305 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobrý díl, musim řict že Claryin napad na spojeni run bylo fakt dobre ale čekal jsem že všichni budou mit spojene schopnosti dohromady a ne po dvou, musim řict že Simonova pusa fakt neměla chybu, tohle se jen tak nezapomina, a jsem zvědav jestli se spojeni Kralovny a Jonathana nebude Kralovnu nakonec stat život, bo nevim jestli by se s ni chtěl dělit o moc a ta jeho barva vlasu mu kazi styl, a na Luka jsem zvědav.

12.2.2020 | 22:11:04
wrong

prekvapivo ma to bavilo…

15.5.2019 | 10:10:16

Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 180×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás