Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) Co nás čeká v březnových epizodách?

Co nás čeká v březnových epizodách?

Co nás čeká v březnových epizodách?

Po rozkliknutí tohoto článku si můžete přečíst popisy následujících čtyř epizod. Clary se snaží dostat ze své situace. Izzy dále prozkoumává, co se opravdu děje s Podsvěťany ve vězení Spolku a Magnus se učí žít bez své magie.

9 0
27.2.2019

3×12 – Original Sin

Datum premiéry: 4. března 2019

Simon je rozhodnutý zbavit se Kainova znamení a s pomocí Isabelle pátrá po nejstarším newyorském upírovi, aby získal více informací o tomto znamení. V Paříží se Clary zoufale snaží najít cestu ven ze své současné situace. Magnus začíná vnímat, co je to vlastně smrtelnost, a proto chce žít život naplno.


3×13 – Beati Bellicosi

Datum premiéry: 11. března 2019

Jordan a Praetor pátrají po Heidi, zatímco Lovci stínů se snaží najít Jonathana. Luke se obrátí na Maryse a žádá ji o pomoc. Isabelle obdrží možné vodítko k tomu, co se opravdu děje ve vězení Spolku.

3×14 – A Kiss From A Rose

Datum premiéry: 18. března 2019

Isabelle prosí Aleca o pomoc se získáním informací o prohřešcích Spolku týkajících se podsvěťanských vězňů. Magnus, ač nerad, se obrací na Lorenza a žádá jej o laskavost. Jace vezme Clary na výjimečné rande.

3×15 – To the Night Children

Datum premiéry: 25. března 2019

Pravidla jsou od toho, aby se porušovala. Ale co když tu ta pravidla jsou z nějakého důvodu? Poté, co vyjdou najevo jisté podezřelé činy, musí členové týmu prozkoumat důvody některých pravidel. Ať už byla ta pravidla porušena z lásky, loajality či pomsty, dá se opravdu říci, že účel světí prostředky?

Diskuze /1

Minato

SUPER!!!!!!!!!­!!!!!§

2.3.2019 | 0:00:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás