Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 188×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Seriál si vybojoval pouze jednu nominaci na People's Choice Awards

Seriál si vybojoval pouze jednu nominaci na People's Choice Awards

Shadowhunters si za svou poslední sérii odnáší nominaci na People's Choice Awards, avšak letos se jedná pouze o jednu. Podaří se mu ji proměnit ve výhru?

1 7
14.9.2019

V předešlém ročníku People's Choice Awards si seriál Shaodwhunters odnesl čtyři výhry z pěti možných, kdy se mu akorát nepodařilo vyhrát v kategorii Nejlepší sci-fi/fantasy seriál. Letos se mu podařilo získat akorát jednu nominaci, a to právě v kategorii Nejlepší sci-fi/fantasy seriál.

Proti němu jsou v této kategorii nominované seriály Stranger Things, Chilling Adventures of Sabrina, Supernatural, The Flash, The Umbrella Academy, Arrow a The 100.


Ohlášení vítězů a předávání cen proběhne 10. listopadu a na kompletní nominace se můžete podívat na oficiální stránce People's Choice Awards.

Zdroj: TVLine

Kterému sci-fi/fantasy seriálu přejete výhru?

Diskuze /2

ShadowhunterDomisha

Shadowhunters <3

14.9.2019 | 19:10:20
olouch02

No tak to je bez debat Shadowhunters :-)

23.9.2019 | 23:08:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama