Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) Série 3B nemusí nutně znamenat konec

Série 3B nemusí nutně znamenat konec

Série 3B nemusí nutně znamenat konec

Ačkoliv bylo už ohlášeno, že druhá polovina třetí řady bude pro seriál finální kapitolou, tvůrci si stále nechávají dveře otevřené pro případné pokračování. Jestliže to však nevyjde, tak se nemusíme bát nedořešených konců, jelikož seriál bude působit uzavřeně.

23 0
1.3.2019

O možnosti pokračování se zmínil sám Todd Slavkin, když byl dotázán, zda bude finále takové, aby mohlo pokračovat i případnou čtvrtou řadou. Na to Slavkin odpověděl:

Určitě. Je to tak i zamýšleno. Chtěli jsme, aby finále bylo uspokojivé a jestliže se bude opravdu jednat o konec, budou z něj všichni mít správný pocit. Ale zároveň je to udělané i tak, aby se dalo pokračovat. Nechali jsme dveře otevřené pro opravdu parádní věc.


(Boj ještě není u konce. Foto: Freeform)

Tvůrci tedy sami doufají, že se Shadowhunters nakonec dočká změny svého osudu a bude pokračovat. Rozhodnutí je však na stanici Freeform. Ačkoliv Shadowhunters nemá nijak oslnivá čísla sledovanosti (série 3B začala přibližně na stejných číslech jako konec 3A), je to populární seriál, který posbíral už několik cen, které stanici žádný jiný seriál nepřináší. Navíc v porovnání s dalšími seriály na stanici Freeform Shadowhunters za ostatními nijak nezaostává, je na tom dokonce lépe než prodloužené seriály The Bold Type a Good Trouble. Nezbývá nám nic jiného, než doufat, že Freeform uvidí v Shadowhunters silný seriál, jehož ukončení si ještě rozmyslí.

Zdroj: KsiteTV

Byli byste rádi za případné pokračování nebo si myslíte, že by seriál už protahovat neměli?

Diskuze /7

bloody_maniac

Já SAMOZŘEJMĚ chci aby seriál pokračoval! Miluju ten příběh a postavy! #malecforlife

1.3.2019 | 16:02:32
Shadowfan

Musí pokračovat #Malec

1.3.2019 | 17:13:33
loveshadowhunters

CHCI, aby pokračoval! Neznamená pro mě pouze jen seriál..

1.3.2019 | 23:11:50
Rose2117

Samozřejmě na 100% bych byla pro pokračování – #Malekforever

#5 Rose2117
2.3.2019 | 13:39:25
Rose2117

#4 Rose2117: #Malecforever

2.3.2019 | 13:40:37
olouch02

Mě by se to taky moc líbilo kdyby seriál pokračoval. Ta třetí série se dost vydařila a určitě semnou bude většina souhlasit že proti první sérii je ta třetí prostě top. Ani pro mě to není jen seriál asi proto že jsem četla knihy, viděla film tak mě to prostě baví. Tak třeba se ještě neloučíme ..:-)

2.3.2019 | 13:57:48
Anicka20

Doufám že bude pokračovat a seriál se dočká pořádného propracovaného konce ze 6 knihy, která podle mě opravdu není na 2 díly. Seriál zbožňuju, knihy mám přečtené i další série (pekelné stroje a temné lsti) a film se mi taky moc líbil, takže doufám v pokračování.

5.3.2019 | 20:53:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás