Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 192×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Camille Belcourt

Camille Belcourt

Původní vůdkyně brooklynského klanu upírů.

Sezóny 2
2016 - 2017

Camille je přes 600 let žijící, silná a nemilostná upírka, která stojí v čele klanu upírů v Brooklynu sídlícího v hotelu Dumort. Její klan se věnoval prodeji starožitností, obchodovali například i s čarodějkou Dot a bývalou lovkyní Jocelyn Frayovou.

Camille se v minulosti seznámila s čarodějem Magnusem Banem a měli spolu i milenecký vztah, který ale později skončil. Zůstali si blízcí, ale mají mezi sebou mnoho konfliktů.


Camille unesla civila Simona Lewise, ačkoliv tím porušila Dohody, a požadovala za něj od Clary Pohár smrti. Camille ze Simona získávala informace a také ho kousla a nabídla mu i svou krev. Lovcům se Simona podařilo zachránit, ale ten se brzy za Camille vrátil a ona jej zabila. Upír Raphael přinesl mrtvé tělo Simona zpátky k lovcům a řekne jim, že může být Simon přiveden zpět, ale jako upír.

Raphael si uvědomoval, že Camille porušila Dohody, a proto se ji rozhodne i s dalšími upíry svrhnout. To se jim povede a Camille je zavřená do rakve. Když ji od ní ale lovci potřebují informaci, smění ji za to, že bude propuštěna a Simon podepíše přísahu, že sám chtěl, aby ho přeměnila v upíra. Když poté dostane příležitost utéct, využije ji a zmizí.

Vedení Insitutu v New Yorku se dozví o tom, že Camille porušovala Dohody a spolčí se s upíry pod vedením Raphaela v jejím nalezení. Nakonec ji najdou Magnus, Simon a Raphael v jejím domě v Indii, odkud ji Magnus posílá portálem ke Spolku, kde bude souzena.

Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Clarissa Adele Fairchild

Až moc na to tlačí snaží sa byť Camille akú poznáme z kníh čiže vynaliezavá mrcha ale miestami mi príde, že veľmi prehráva.

2.11.2016 | 18:55:40
anicka.nah

Mrcha, snad už tam nebude…

22.3.2016 | 19:18:04
Barbra06

Na můj vkus chvílemi příšerně přehrává a je mi protivná, ale to tak vzhledem k její roli asi má být :D

1.3.2016 | 18:38:33

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama