Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) Camille Belcourt

Camille Belcourt

Camille Belcourt

Původní vůdkyně brooklynského klanu upírů.

Sezóny 2
2016 - 2017

Camille je přes 600 let žijící, silná a nemilostná upírka, která stojí v čele klanu upírů v Brooklynu sídlícího v hotelu Dumort. Její klan se věnoval prodeji starožitností, obchodovali například i s čarodějkou Dot a bývalou lovkyní Jocelyn Frayovou.

Camille se v minulosti seznámila s čarodějem Magnusem Banem a měli spolu i milenecký vztah, který ale později skončil. Zůstali si blízcí, ale mají mezi sebou mnoho konfliktů.


Camille unesla civila Simona Lewise, ačkoliv tím porušila Dohody, a požadovala za něj od Clary Pohár smrti. Camille ze Simona získávala informace a také ho kousla a nabídla mu i svou krev. Lovcům se Simona podařilo zachránit, ale ten se brzy za Camille vrátil a ona jej zabila. Upír Raphael přinesl mrtvé tělo Simona zpátky k lovcům a řekne jim, že může být Simon přiveden zpět, ale jako upír.

Raphael si uvědomoval, že Camille porušila Dohody, a proto se ji rozhodne i s dalšími upíry svrhnout. To se jim povede a Camille je zavřená do rakve. Když ji od ní ale lovci potřebují informaci, smění ji za to, že bude propuštěna a Simon podepíše přísahu, že sám chtěl, aby ho přeměnila v upíra. Když poté dostane příležitost utéct, využije ji a zmizí.

Vedení Insitutu v New Yorku se dozví o tom, že Camille porušovala Dohody a spolčí se s upíry pod vedením Raphaela v jejím nalezení. Nakonec ji najdou Magnus, Simon a Raphael v jejím domě v Indii, odkud ji Magnus posílá portálem ke Spolku, kde bude souzena.

Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Clarissa Adele Fairchild

Až moc na to tlačí snaží sa byť Camille akú poznáme z kníh čiže vynaliezavá mrcha ale miestami mi príde, že veľmi prehráva.

2.11.2016 | 18:55:40
anicka.nah

Mrcha, snad už tam nebude…

22.3.2016 | 19:18:04
Barbra06

Na můj vkus chvílemi příšerně přehrává a je mi protivná, ale to tak vzhledem k její roli asi má být :D

1.3.2016 | 18:38:33

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás