Shadowhunters Clary Fray

Clary Fray

Clary Fray

Dívka, která má v rukou osud celého Stínového světa.

Sezóny 2
2016 - 2017


Clary je jedna z hlavních postav seriálu. Rusovlasá, okouzlující a inteligentní studentka umění, která v den svých osmnáctých narozenin zjistí, že není jen obyčejným člověkem, ale Lovkyně stínů.

Foto: Shadowhunters Facebook Page

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Mirischka

Nikdy jsem Clary moc nemusela a nezměnilo se to ani po filmu a ani seriálu. Má sice někdy světlé chvilky, ale opravdu jen někdy. Kat, a to ji jako člověka mám velice ráda, byla na začátku naprosto příšerná. Ušla ovšem velký kus cesty a těším se, že další posun nastane ve třetí sérii.

webmaster
16.8.2017 | 20:32:20
dadinka

Srala mě v knížce, ve filmu a v seriálu tomu nasadila tu největší korunu. Herečka jako člověk sympatická a nějak se živit musí, ale kurva nemusela se srát do hl. role, když neumí nic zahrát. Ale zlepšuje se, to jí musím nechat!

14.7.2017 | 13:40:28
Car

no jeste se mi v zadnem serialu nestalo, abych primo nesnasela hlavni hrdinku a aby me tak vytacela :D jako herecka je mozna fajn – nevim neznam, ale proste Clary moc hrat neumi nevim, ten jeji zjev je neprijemny a cela je takova ufnukana… snesu ji jedine s Jacem nebo s Izzy, se Simonem vypdaji porad jako nejlepsi kamosi nez jako par, jako opravdu me tahle postava nepresvedcila bohuzel

3.7.2017 | 19:25:31
Allison6

LOL někdo tady hodnotil Kathine že se nehodí do role, protože je moc vysoká…no nevim, ale 164 cm mi přijde jako vcelku normální nebo menší vzrůst, takže si vyslím, že výškově docela sedí, jde o to, že ostatní mužští herci mají kromě Aleca „jen“ kolem 180cm takže to hold nevytvoří takový rozdíl. Nechápu jak ji někdo může hodnotit pouze kvůli výšce, když se jinak vzhledově na Clary dost hodí. A navíc…měla by se tady hodnotit postava Clary a ne to jak nebo kdo ji hraje :)

28.6.2017 | 14:47:17
anndy

u téhle postavy pořád nevím, líbila se mi filmová verze s Lilly, ale ta by mi asi neseděla k seriálovému Jaceovi. První díly byly utrpení, časem se to buď zlepšilo nebo jsem si zvykla, občas je to ode zdi ke zdi – ubrečená nanyna a vzápětí namachrovaná drsňačka, ale má i světlé chvilky. Mezi mé oblíbence zatím nepatří, ať už je to vina herečky, scénáristy nebo režiséra

13.6.2017 | 21:18:38
Nicole998

Herečka vzhledově ve vybraná dokonale. Kat je krásná a takhle jsem si Clary představovala v knize. Kat mám ráda ovšem v první sérii hraní stálo trošku za prd ale ve druhé sérii se to zlepšilo o 100%! Někdy sem tam ji něco nevěřím že to jde vidět že je to hraný a ne úplně „přirozený“ ale to je už jen maličkost. Určitě ji mám radši jak Lily ve filmu tam mi nesedla vůbec. Vůbec nevypadala jako Clary – Clary má být zrzavá a né červenovláska -_- :D Řekla bych že Clary zvládá na výbornou a že tu postavu někdy chci trefit to je normální to jsme chtěla i v knize a jak to bývá většina hlavních hrdinek tohohle žánru nám po čase začne lést na nervy tím jak se vše nauči tak rychle jak nikdo a jak je úžasná ale to už jsme jinde :D

13.6.2017 | 9:31:56
karolfebe

Ze začátku se mi v seriálu vůbec nelíbila :D Líbila se mi ve filmu Lily Collins…ale už jsem si na ni zvykla, je krásná a super herečka. Ve filmu se mi líbí daleko víc, než v reálu :P

9.6.2017 | 9:46:05
Val-K

Já vám nevím. Clary jsem zbožňovala, jak v knížce tak i ve filmu, ale Kat se mi na ní prostě nehodí. Clary je navíc mrňavá – Podle Cass, takže vysoká Katherine, která si ještě vezme podpatky, je pro mě nepochopitelné. Navíc, scénáristé udělali z Clary v seriálu strašnou Katniss – dokonalou slepici, která sice nepotřebuje vůbec pomoct, nic od nikoho nechce, ale když se něco stane, stává se z ní bezbranný beránek. Trochu ironie. Proto dávám jednu hvězdu.

7.6.2017 | 19:23:53
Marti BilC

Všichni tu píšou, jak je Clary na nic. Mně se naopak strašně líbí. Kat je podle mě dobrá herečka, která navíc strašně hodí ke Clary. Když jsem četla Nástroje Smrti, představovala jsem si ji podobně. Palec nahoru tvůrcům a 100% :)

6.6.2017 | 14:16:30
MalMal

V první sérii mi přišla divná a ve druhé byla super

20.3.2017 | 19:24:20

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S02E20: Beside Still Water

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás