Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) Imogen Herondale

Imogen Herondale

Imogen Herondale

Inkvizitorka Spolku.

Sezóny 3
2016 - 2018

Imogen je Inkvizitorkou Spolku a vlastně takovou hlavou právního systému Lovců stínů. Její rodina je jednou z nejstarších a nejctěnějších ro­din.

Když jí zemřel její syn Stephen, věděla, že s tím měl co do činění Valentine. Kvůli synově smrti se z ní stala nelítostná Inkvizitorka. Krátce nato spáchá sebevraždu i její těhotná snacha Céline a všichni věřili, že spolu s ní zemřelo i nenarozené dítě.


Imogen se zabývá všemi právními přestupky ve Stínovém světě a dohlíží například na soud Isabelle Lightwoodové, která je obviněna z napomáhání útěku jejího bývalého milence Meliorna. Když je z newyorského Institutu odvolán Victor Aldertree, na chvíli ho v čele Institutu zastoupí Imogen.

V té době se lovcům podaří zajmout Valentinea, který je držen pod dohledem v Institutu. Valentineovi se ale podaří vyměnit jeho a Magnusovo tělo, tudíž v Institutu je mučen Magnus a on je na svobodě v Magnusově těle. Když však hrozí, že bude jeho pravá schránka zabita, kontaktuje Imogen a nabízí s ní obchod. Chce po ní, aby ho propustila a na oplátku on propustí Jace, který je ve skutečnosti Stephenovým a Célininým synem a jejím vnukem. S jeho nabídkou souhlasí, nicméně lovcům se ho záhy podaří znovu zajmout. Imogen se setkává s Jacem a řekne mu, kdo je jeho skutečnou rodinou – Herondaleovi. Po společně strávené době se Imogen vrací do Idrisu a nechává Institut v rukou Jace. Ten ale místo sebe jmenuje do čela Aleca Lightwooda.

Když jednou za ní přijedou Alec, Isabelle a Clary, že je Jace v moci Lilith, rozhodne se jim pomoct. Krátce nato se objeví Jace, který ji zabije. Před svou smrtí však stihne poslat ohnivou zprávu o Jaceovi sourozencům Lightwoodovým.

Foto: Freeform

Imogen Herondaleová je:

  • matkou Stephena Herondalea (†)
  • tchyní Céline Herondaleové (†)
  • babičkou Jace Herondalea

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás