Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) Isabelle Lightwood

Isabelle Lightwood

Isabelle Lightwood

Sexy lovkyně stínů, která bojuje na podpatcích a s bičem.

Sezóny 3
2016 - 2019

Isabelle, které všichni zkráceně říkají Izzy, je jedinou dcerou manželů Lightwoodových. Má dva bratry – staršího Aleca a mladšího Maxe. Když byli Izzy s Alecem malí, přijali Lightwoodovi mezi sebe ještě mladého Jace Waylanda, kterému zemřeli jeho rodiče. Od té doby Izzy s Alecem a Jacem spolu trénovali a připravovali se na boje s démony.

Alec a Jace utvořili parabatai pouto, Izzy však nikdy po ničem takovém netoužila. Chvíli i uvažovala, že se přidá k Železným sestrám, které jsou vynikajícími bojovnicemi, ale odvrátil ji od toho fakt, že by se musela vzdát chlapců.


Když s Jacem a Alecem jednou stopují démona do klubu Pandemonium, potkají zde Clary Frayovou, kterou brzy uvítají v Institutu jako jednu z nich. Izzy je ráda, že má kolem sebe konečně i nějakou dívku a stanou se blízkými kamarádkami. Také se spřátelila s Claryiným kamarádem Simonem, který byl nejdříve člověkem, ale byl později přeměněn na upíra.

Isabelle je drsná a sexy bojovnice. Do bojů přichází na podpatcích, někdy i dokonce v uplých krátkých šatech a samozřejmě nesmí chybět rudá rtěnka. Isabelle používá v boji svůj bič, který mívá omotaný kolem svého zápěstí.

Isabelle měla již několik milenců. Nějaký čas trávila s Meliornem, který je vílou. Později se zapletla s upírem Raphaelem, díky kterému se také dostala k upířímu jedu yin-fen, na který si nakonec vytvořila závislost a nemohla tak pořádně myslet a být schopna boje. S tím jí ale pomohl lovec Sebastian Verlac. Zkoušela také vztah s člověkem jménem Charlie, kterého potkala v nemocnici, ale ani tento vztah nevyšel. Avšak začíná to trochu jiskřit mezi ní a Simonem.

Isabelle je ke všem přátelská a snaží se všem svým blízkým pomáhat a podporovat je v tom, co dělají. Je velmi zručná v boji a s ničím se nepárá, avšak na druhou stranu je jakýmsi morálním kompasem pro své bratry Aleca a Jace, neboť je to ona, kdo jim často dává moudré rady do života.

  • Náctiletou Isabelle ztvárnily herečky Romy Weltman (série 2) a Ana Marie Mallinos (série 3).

Foto: Freeform

Isabelle Lightwoodová je:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Izzy byla po Clary moje nejoblibenějši postava hlavně kvuli svemu vzhledu a stylu boje a dokazala si udělat svuj vlastni nazor a když něco chtěla tak šla za svym.

13.2.2020 | 9:47:58
baraeliasova

Prostě badass. :)

30.4.2018 | 14:55:08
modrinka

Jako popravdě jí moc nemusím, není špatná, ale ani top :)

5.2.2018 | 17:36:05
Ellie124

Em je skvelá na rolu Isabelle :) nevadí mi pri nej ani jej prízvuk a len Izzy dokáže zabíjať démonov na 10cm opätkoch :D

20.8.2017 | 0:06:01
Car

Izzy je naprosto dokonala, bavi me mnohem vic nez jeji bratr :-) nehlede na to ze ztvarneni od Emeraude ji dela jeste vice ,,uveritelnejsi'' je to rozhodne nejlepsi zenska postava, mam ji moc rada a doufam, ze bude se Simonem .-)

3.7.2017 | 19:16:54
anndy

dobře vybraná herečka a úspěch se dostavil! „slabost pro padouchy“ – to asi ukáže až čas (možná ti, co četli knížky ví víc, ale v seriálu o žádném nevím)

13.6.2017 | 20:55:42
karolfebe

Dokonalá…není co dodat :*

9.6.2017 | 9:48:27
Marti BilC

Emeraude je dokonalá. Těšim se na Sizzy

6.6.2017 | 14:19:55
Andrea88

Naprosto báječná…rozhodně nejoblíbenější postava ze seriálu. :)

24.3.2017 | 17:09:48
Christene Wein➰

Říkala jsem si,že neznám nikoho kdo nosí 10 cm podpatky i v boji,ale když jsem se dozvěděla o Isabelle,tak jsem byla naprosto překvapená a Emeraude se na tuto postavu rozhodně hodí – takže dávám 100%

16.3.2017 | 11:48:40
1

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás