Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 192×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Isabelle Lightwood

Isabelle Lightwood

Sexy lovkyně stínů, která bojuje na podpatcích a s bičem.

Sezóny 3
2016 - 2019

Isabelle, které všichni zkráceně říkají Izzy, je jedinou dcerou manželů Lightwoodových. Má dva bratry – staršího Aleca a mladšího Maxe. Když byli Izzy s Alecem malí, přijali Lightwoodovi mezi sebe ještě mladého Jace Waylanda, kterému zemřeli jeho rodiče. Od té doby Izzy s Alecem a Jacem spolu trénovali a připravovali se na boje s démony.

Alec a Jace utvořili parabatai pouto, Izzy však nikdy po ničem takovém netoužila. Chvíli i uvažovala, že se přidá k Železným sestrám, které jsou vynikajícími bojovnicemi, ale odvrátil ji od toho fakt, že by se musela vzdát chlapců.


Když s Jacem a Alecem jednou stopují démona do klubu Pandemonium, potkají zde Clary Frayovou, kterou brzy uvítají v Institutu jako jednu z nich. Izzy je ráda, že má kolem sebe konečně i nějakou dívku a stanou se blízkými kamarádkami. Také se spřátelila s Claryiným kamarádem Simonem, který byl nejdříve člověkem, ale byl později přeměněn na upíra.

Isabelle je drsná a sexy bojovnice. Do bojů přichází na podpatcích, někdy i dokonce v uplých krátkých šatech a samozřejmě nesmí chybět rudá rtěnka. Isabelle používá v boji svůj bič, který mívá omotaný kolem svého zápěstí.

Isabelle měla již několik milenců. Nějaký čas trávila s Meliornem, který je vílou. Později se zapletla s upírem Raphaelem, díky kterému se také dostala k upířímu jedu yin-fen, na který si nakonec vytvořila závislost a nemohla tak pořádně myslet a být schopna boje. S tím jí ale pomohl lovec Sebastian Verlac. Zkoušela také vztah s člověkem jménem Charlie, kterého potkala v nemocnici, ale ani tento vztah nevyšel. Avšak začíná to trochu jiskřit mezi ní a Simonem.

Isabelle je ke všem přátelská a snaží se všem svým blízkým pomáhat a podporovat je v tom, co dělají. Je velmi zručná v boji a s ničím se nepárá, avšak na druhou stranu je jakýmsi morálním kompasem pro své bratry Aleca a Jace, neboť je to ona, kdo jim často dává moudré rady do života.

  • Náctiletou Isabelle ztvárnily herečky Romy Weltman (série 2) a Ana Marie Mallinos (série 3).

Foto: Freeform

Isabelle Lightwoodová je:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Izzy byla po Clary moje nejoblibenějši postava hlavně kvuli svemu vzhledu a stylu boje a dokazala si udělat svuj vlastni nazor a když něco chtěla tak šla za svym.

redaktor
13.2.2020 | 9:47:58
baraeliasova

Prostě badass. :)

30.4.2018 | 14:55:08
modrinka

Jako popravdě jí moc nemusím, není špatná, ale ani top :)

5.2.2018 | 17:36:05
Ellie124

Em je skvelá na rolu Isabelle :) nevadí mi pri nej ani jej prízvuk a len Izzy dokáže zabíjať démonov na 10cm opätkoch :D

20.8.2017 | 0:06:01
Car

Izzy je naprosto dokonala, bavi me mnohem vic nez jeji bratr :-) nehlede na to ze ztvarneni od Emeraude ji dela jeste vice ,,uveritelnejsi'' je to rozhodne nejlepsi zenska postava, mam ji moc rada a doufam, ze bude se Simonem .-)

3.7.2017 | 19:16:54
anndy

dobře vybraná herečka a úspěch se dostavil! „slabost pro padouchy“ – to asi ukáže až čas (možná ti, co četli knížky ví víc, ale v seriálu o žádném nevím)

13.6.2017 | 20:55:42
karolfebe

Dokonalá…není co dodat :*

9.6.2017 | 9:48:27
Marti BilC

Emeraude je dokonalá. Těšim se na Sizzy

6.6.2017 | 14:19:55
Andrea88

Naprosto báječná…rozhodně nejoblíbenější postava ze seriálu. :)

24.3.2017 | 17:09:48
Christene Wein➰

Říkala jsem si,že neznám nikoho kdo nosí 10 cm podpatky i v boji,ale když jsem se dozvěděla o Isabelle,tak jsem byla naprosto překvapená a Emeraude se na tuto postavu rozhodně hodí – takže dávám 100%

16.3.2017 | 11:48:40
1

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama