Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 190×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Magnus Bane

Magnus Bane

Nejvyšší čaroděj brooklynský.

Sezóny 3
2016 - 2019

Magnus je extravagantním, nesmrtelným a velmi mocným čarodějem, který má také titul Nejvyššího čaroděje brooklynského.

Magnus se před mnoha staletími narodil lidské matce, avšak jeho otec je jeden z vyšších démonů – Asmodeus, jenž je i princem pekla. Magnus tak díky němu získal magické schopnosti, které se na něm projevily také tím, že má kočičí oči.


Po několik dalších staletí Magnus trénoval své magické schopnosti a vytvářel si přátelé (kterými byli například čarodějové Catarina Loss a Ragnor Fell) i nepřátelé. A samozřejmě také několik sexuálních vztahů. Sám odhaduje, že měl přes 17 tisíc partnerů či partnerek. Mezi jeho románky patří třeba upírka Camille Belcourtová, hudebník jménem Imasu Morales či čarodějka Dorothea Rollinsová. Magnus dokonce tvrdí, že se jednou vyspal se samotným Michelangelem.

Magnus si usmyslel, že začne pomáhat dalším Podsvěťanům, kteří jsou ve Stínovém světě noví. Jedním takovým byl čerstvě přeměněný upír Raphael Santiago, se kterým se stali blízkými přáteli.

O pár desítek let později se Magnus stal Nejvyšším čarodějem brooklynským. Jednou za ním přišla Jocelyn Fairchildová, která se svou dcerou prchala před Valentinem Morgensternem. Požádala ho, jestli by mohl vymazal její dceři Clary vzpomínky na Stínový svět, aby byla Clary v bezpečí.

Magnus je majitelem klubu Pandemonium, kde Clary jednou narazí na Lovce stínů a díky tomu se dostane zpět do Stínového světa a Magnus jí nakonec její vzpomínky pomůže získat zpět. Navíc najde zalíbení v lovci Alecovi Lightwoodovi, proto se snaží s jejich skupinkou trávit co nejvíce času. Jejich přitažlivost sílí a nakonec se dají dohromady, ačkoliv mnoho bytostí to neschvaluje, jelikož se jim nelíbí, že spolu mají milostný poměr Podsvěťan a Lovec stínů.

Od té doby Magnus pomáhá lovcům v jejich boji proti různým nepřátelům, protože se jeho schopnosti častokrát hodí. Ale také toho musí nést hodně na bedrech, jelikož se k němu všichni obracejí se svými problémy. Snaží se všem vyhovět, ale vždy se najde někdo, komu se jeho činy nelíbí. Navíc chce občas myslet i na své vlastní štěstí s Alecem. Kvůli tomu nakonec i přijde o titul Nejvyššího čaroděje brooklynského, kterým se nově stává Lorenzo Rey, a také obětuje svou magii, aby zachránil lovce Jace Waylanda, který je Alecovým parabataiem.

  • Magnusovu mladou verzi si zahrál herec Cassius Doroja.

Foto: Freeform

Magnus Bane je:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
nini78

<3

13.1.2017 | 0:31:27
dadinka

Harry ho neobyčejně zvládá, úplný Magnus ♥♥

10.1.2017 | 16:08:56
sashet

NEJLEPŠÍ MAGNUS :)

5.1.2017 | 19:35:46
Clarissa Adele Fairchild

Myslela som, že nikto nebude lepší Magnus ako Godfrey Gao ale Harry je najlepší Magnus aký môže byť <3

2.11.2016 | 17:11:55
Makkina

Podle mě skvělá volba. Harry je skvělý herec a jako Magnus to zvládl moc krásně. Jeho hlášky a pohyby při čarování byly vážně nejlepší. Hodně jsem se nasmála, když mluvil ironicky a bylo to velmi vtipné. Scény s Matthewem byly naprosto nádherné. Oba trochu rozpačití. Rozhodně se moc těším na pokračování, kde ho zase uvidíme.

16.7.2016 | 21:14:21
Jupijow

nejoblíbenějsí postava, jednoznačne…těším se na jakoukoliv scénu s ním…no a Harry je fakt sladý <3

4.5.2016 | 20:52:02
Dianka.DL

:) nejlepší

1.4.2016 | 9:44:33
Niksí

Hned při zjištění, že do role Magnuse obsadili Harryho jsem jásala. xD A že to byla dobrá volba ukazuje každý týden! Neskutečně mě baví všechno co dělá – od jeho „hlášek“ až po ty dokonalé pohyby čaroděje! Makeup a kostými pak jsou už jen třešnička na dortu! Teď už mi nezbývá než doufat, že se dočkáme více Magnuse a více Malec scén! <3

31.3.2016 | 13:12:36
liwinuska

Absolútna jednička :D

30.3.2016 | 10:14:00
Mischa24

MAGNUS JE NEJLEPŠÍ!!!!! A Harryho mám ráda od dob jeho učinkování v Glee a říkala jsem si, že by si zasloužil více prostoru než jen jako dokonalý tanečník!!! A konečně jsem se dočkala a nejsem vůbec zklamaná!!! Magnuse hraje perfektně a jeho minulé : Law is a law!!! Málem jsem se potrhala smíchy :-D Magnus je prostě nejlepší postava seriálu!!!

26.3.2016 | 16:30:58

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama