Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti) Maryse Lightwood

Maryse Lightwood

Maryse Lightwood

Matka sourozenců Lightwoodových.

Sezóny 3
2016 - 2019

Maryse řídí společně se svým manželem Robertem Institut v New Yorku. Mají spolu tři děti – nejstaršího Aleca, jedinou dceru Isabelle a nejmladšího Maxe. A je také adoptivní matkou Jace Waylanda, neboť se ho její rodina ujala po smrti jeho rodičů.

Maryse i se svým manželem byli kdysi členy Valentineova Kruhu a byli mu loajální. Když si ale uvědomili, že je Kruh odsouzen k porážce, opustili jej a před Spolkem litovali svých činů. Na oplátku slíbili, že budou do konce života sloužit Spolku, a byli oba omilostněni.


Maryse s Robertem a jejich synem Maxem tráví spoustu času v Idrisu a Institut nechávají v rukou Aleca a Isabelle. Maryse má od svých dětí jistá očekávání a nechce, aby dělaly chyby jako kdysi ona. Proto musejí dodržovat jistá pravidla, které ale ne vždy dodrží a Maryse musí zakročit. Například neschvaluje Alecův vztah s čarodějem Magnusem, jelikož by se podle ní neměli míchat lovci s Podsvěťany.

Maryse se dozví, že má její manžel poměr s jinou ženou a nakonec svého muže opustí a rozvedou se. Její děti ji však podporují a ona si začne uvědomovat, že byla celý život na své děti až moc přísná a dokonce přijala Alecův vztah s Magnusem.

Spolek ale začal vznášet nové tresty pro bývalé členy Kruhu a Maryse byla zbavena run a musela opustit Alicante, hlavní město Idrisu. Maryse se tak vrátí do New Yorku a uvažuje, že si najde nějakou práci. Nese těžce, že už není lovkyní, avšak Luke Garroway jí pomůže to překonat, neboť má podobnou zkušenost. Od té doby se sbližují.

Foto: Freeform

Maryse Lightwoodová je:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás