Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 192×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Sebastian Verlac

Sebastian Verlac

Záhadný lovec z Velké Británie, který má jedno tajemství.

Sezóny 1
2017 - 2017

Sebastiana poprvé potkáváme, když zachrání Izzy před vyšším démonem a ihned jí začne pomáhat s její závislostí na tzv. yin-fenu, což je upíří jed. Pomůže také ostatním Lovcům s dopadením démona Azazela, čímž si získá místo v New Yorském Institutu.

Sebastian pochází z Londýna, avšak své rodině řekl, že potřebuje strávit čas někde jinde, proto se přesunul do New Yorku. Jeho sestřenicí je lovkyně Aline Penhallowová.

Nakonec však vyjde najevo, že pod Sebastianovou maskou se skrývá Jonathan Morgenstern, který schovává pravého Sebastiana ve skříni. Když se Sebastianovi podaří uprchnout, Jonathan jej stihne dohonit a zabije ho.

Foto: Freeform

Sebastian Verlac je:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
modrinka

Nevím proč, ale strašně se mi líbí :3 Btw. nevadilo by mi kdyby byl s Clary něco víc (i když jsou sourozenci) xD

5.2.2018 | 17:38:03
Mirischka

Seb má štěstí, že ho hraje Will, který ho posunul na úplně jinou rovinu.

16.8.2017 | 20:33:20
anicka.nah

Je to magor, ale takový kterého nelze nemilovat

29.7.2017 | 0:32:34

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama