Shameless S06E02: #AbortionRules

S06E02: #AbortionRules

S06E02: #AbortionRules

.

cz sk
17.1.2016
1 640 000
50 minut

Debbie je odhodlaná si dítě nechat, zatímco Fiona je přesvědčena že by měla jít na potrat. Debbie jako důkaz toho, že dokáže vychovávat dítě, nese pytel mouky u sebe po celý den, aby dokázala Fioně její schopnost vychovávat dítě, zatímco chodí stále do školy. Rychle si ale uvědomuje, že lidé nejsou tak vstřícní k matkám s dětma jak doufalaHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Satu

Mi se líbil hned první díl série, ale v druhém to už pořádně rozjeli. :D:) Skvělá epizoda…

18.1.2016 | 10:24:59

Shameless
98/100 - 83×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Titulky

Epizoda S11E12: Father Frank, Full of Grace

Vzhledem k současné situaci momentálně nikdo titulky k 11. sérii nepřekládá. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Reklama