Shameless S06E06: NSFW

S06E06: NSFW

S06E06: NSFW
cz sk
14.2.2016
1 600 000
50 minut

Ianův vztah s Calebem se stává vážnější. Mezitím Lip je předvolán před studentskou radu, ale Helen bere všechnu vinu za tento skandál na sebe, a navrhuje že už nebude učit a přestane se vídat s Lipem.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tomasmachalekkkk

Bez gay love-story to není pravé ořechové.Bez nich to prostě není ono.Seriál se stále točí jako kolotoč.Strašně moc tam chybí dvojice Ian+Mickey Scénárista se asi zbláznil :(

22.2.2016 | 18:15:10
vojtamkv

Pecka! :)

20.2.2016 | 14:02:02
PLL, Grimm, Shameless..

Dobrý den. Vyjdou titulky ještě dnes?? :)

17.2.2016 | 18:02:18

Shameless
98/100 - 83×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Titulky

Epizoda S11E12: Father Frank, Full of Grace

Vzhledem k současné situaci momentálně nikdo titulky k 11. sérii nepřekládá. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Reklama