Shameless S07E08: You Sold Me the Laundromat, Remember?

S07E08: You Sold Me the Laundromat, Remember?

S07E08: You Sold Me the Laundromat, Remember?

Fiona se rozhodne si vlastnoručně upravit prádelnu. Lip v naději návratu zpátky do školy, předstupuje před školní radu. A Kev přestává věřit Svetlaně poté, co zmizí jeho dodávka.

cz sk
20.11.2016
1 400 000
50 minut

Foto: SHOWTIMEHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jana13.13

No dokonalý, co víc říct! :) Lipa je mi strašně líto, pořád mu něco nevychází, zasloužil by si konečně kousek toho štěstí :/ Stejně tak Fiona, sice se možná teď chová hrozně k ostatním, ale přeci jen po tom, jak se kvůli nim opakovaně rozkrájela, je na čase, aby udělala i něco pro sebe :) A Kev byl skvělej, jak jí pomohl :) Jako velká fanynka Mickeyho jsem sama v šoku, že to píšu, ale Trevor je boží, chci ho s Ianem hrozně moc… i když je mi jasné, že tohle přání se mi nesplní :/ Každopádně i tak se na Mickeyho moc těším! :) :D Docela dost mi chybí Carl, ale co už. A co se týče Franny tak nějak jsem to tušila, že to takhle dopadne, ale chudák Debb teda, jak mi lezla na nervy, tak teď jí fakt lituju… doufám, že jí brzo dostane zpátky :/ A Frank taky super. Hodně dokonalej díl!

5.12.2016 | 22:39:19
Sponka

Tahle část mi připomněla starý Shameless, Fiona x Veronica x Kevin = tahle trojice mi moc chyběla, už se těším, až zas budou spolu. Kevin je sice trochu vemeno, ale hodnej to je. Už chápu, proč je mezi nejoblíbenějšíma postavama. ;-)

29.11.2016 | 18:17:37
Kimberlly

Perfektná časť! Emotívna, dávno ma takto Shameless nedostal! Chudák Lip. A Trevor? Žeriem ho, je skvelý aj s Ianom ho mám moc rada. Síce Mickey je len jeden, ale Trevor je skvelá náhrada. :) Interakcie Fiona a Kev boli fantastické. A som šťastná, že túto sériu vrátili Iana a Lipa dokopy, pretože sú moji miláčikovia. :)

25.11.2016 | 15:17:32
ironicwoman

Vím kdy budou titulky :P za 5 min

překladatel
25.11.2016 | 10:01:25
theoriginalsfamily

nevite kdy budou titulky v cestine ?

24.11.2016 | 13:29:40
Hadrian

I feel bad for Lip :(

22.11.2016 | 13:13:19
LindaPinda

Frank i Lip se snažil, jsem zvědavá, co přijde. Byla jsem na měkko, když Ian mluvil o Lipovi před porotou. A taky čekám, kdy se Kevin dá dohromady s Fionou, protože Veronica mu nebude chtít dát přednost před Svetlanou. Jinak by prádelna mohla fungovat, alespoň něco by jí mohlo vyjít. Na Mickeho se těším, s Ianem byli best. Ale teď bych si moc přála, aby Trevor vydržel co nejdéle, protože je to mazlík a líbí se mi.

21.11.2016 | 22:19:16

Shameless
98/100 - 82×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Titulky

Epizoda S11E06: Do Not Go Gentle into That Good....eh, Screw It

Vzhledem k současné situaci momentálně nikdo titulky k 11. sérii nepřekládá. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Reklama