Shameless S08E05: The (Mis)Education of Liam Fergus Beircheart Gallagher

S08E05: The (Mis)Education of Liam Fergus Beircheart Gallagher

S08E05: The (Mis)Education of Liam Fergus Beircheart Gallagher

Zatímco se Fiona snaží zvýšit si svoje postavení a profil v sousedství, Ian pomáhá Trevorovi získat peníze pro nový útulek. Mezitím Carl ztrácí své stipendium, Lip se zastane přítele a skončí zraněný a Frank učí ostatní rodiče v Liamově škole, jaké to je být z dělnické třídy.

cz sk
4.12.2017
1 510 000
50 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
LindaPinda

Naprosto super díl. Ian a Trevor společně i zvlášť – hot hot hot, jejich scéna scéna s tlouštíky byla shameless tedy i na mě, takhle je to mnohem lepší. V a Kev nebaví. Těším se na další díly.

29.12.2017 | 17:25:34
xaonek

výbornej díl

10.12.2017 | 23:02:51
Romix01

Snad takhle Frank zůstane co nejdéle, ta jeho chlastající verze už byla únavná, za to tenhle válí a baví :)

8.12.2017 | 21:55:43

Shameless
98/100 - 83×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Titulky

Epizoda S11E12: Father Frank, Full of Grace

Vzhledem k současné situaci momentálně nikdo titulky k 11. sérii nepřekládá. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Reklama