Shameless S08E12: Sleepwalking

S08E12: Sleepwalking

S08E12: Sleepwalking

Fiona se vrací zpět ke svým Gallagherovským kořenům ve snaze dostat rodinu bez domova ze svého bytu a donutit je stáhnout žalobu. Výbuch donutí Iana a některé jeho následovníky k ukrývání se před úřady. Lip mezitím dělá těžké rozhodnutí ohledně své budoucnosti, Carl hledá způsob jak se vrátit do školy, aniž by naštval Kassidy, Debbie zvažuje, že pustí Dereka zpátky do Frannyina života a Frank plánuje, jak by mohl využít Liamova bohatého kamaráda.

cz sk
29.1.2018
1 730 000
50 minut

Foto: ShowtimeHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
neverhood

A teraz čakať rok.. :(

29.1.2018 | 22:37:26

Shameless
98/100 - 83×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Titulky

Epizoda S11E12: Father Frank, Full of Grace

Vzhledem k současné situaci momentálně nikdo titulky k 11. sérii nepřekládá. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Reklama