Shameless Rozhovor s Noelem Fisherem o Mickeyho budoucnosti v seriálu

Rozhovor s Noelem Fisherem o Mickeyho budoucnosti v seriálu

Rozhovor s Noelem Fisherem o Mickeyho budoucnosti v seriálu

Noel Fisher hraje v Shameless velice oblíbenou postavu Mickeyho Milkoviche. Jaká je ale budoucnost Mickeyho v seriálu poté, co se přesunul do Mexika? To a více se dozvíte z rozhovoru, který naleznete dále v článku.


14 0
17.12.2016

Je toto konec Mickeyho a Iana? Ten konec zůstává otevřený.

Kdoví, co přinese budoucnost. Jedním z důvodů, proč jsem se těšil, až se do seriálu zase vrátím a až natočíme tyhle epizody, bylo, že ten konec bude mít hlubší význam než jejich předchozí loučení – a že jich bylo. Je to celý jejich vztah smrsknutý do jednoho dílu. Je v něm hodně vtipných, chaotických ale taky dojemných a láskyplných momentů. Je tam hluboká láska, vášeň, vtip a smutek, všechno namíchané dohromady.


Čím to je, že fanoušci s Mickeym a Ianem tolik soucítí?

V nitru je to prostě love story… Lovestory o dvou lidech, kterým okolí říká, že by spolu být neměli nebo že spolu být nesmějí. Všichni se s tím dokážou ztotožnit, sexuální orientace tady nehraje roli. Je to působivé.

Uvidíme zase někdy Mickeyho? Jsou Ian s Mickey předurčení jeden pro druhého?

Já tu roli hraju hrozně rád a taky si nemůžu vynachválit spolupráci s talentovanými lidmi, kteří v seriálu účinkují, takže pokud by byla příležitost, hned bych po ní skočil. Je to pořád otevřené, ale myslím, že nic by jim nezabránilo žít šťastně až do smrti, pokud by to bylo pro ně to nejlepší. Je to už složitější otázka a rozhodnutí není na mně. Ti dva dospěli a díky jeden druhému se ohromně změnili. Tohle Shameless umí – je to příběh o lidech, kteří poznávají sebe sama, dospívají a chtějí se stát lepšími. Pokud to takhle bude pokračovat, budu šťastný.

Co si myslíte, že se změnilo během doby, kdy byl Mickey ve vězení? Protože se zdá, že Ian dospěl, ale Mickey ne.

Vězení asi není místo, kde by člověk dospěl. Myslím, že k tomu není dostatečně uzpůsobeno – což asi není moc dobré. V několika posledních řadách jsme viděli, jak se Ian vyvíjel, dospěl a udržuje svou nemoc pod kontrolou. Mickey se naučil milovat a jejich dějová linka tím pokračuje, protože se teď obrátil na jediného člověka, kterému věří. Byl sice ve vězení, to ale neznamená, že se v tomto ohledu nezměnil.

Teď když bezpečně překročil hranici, pokud to tak můžeme říct, myslíte, že bude dál dospívat?

Já v to doufám. Budoucnost, kterou si pro Mickeyho představuju, je poklidná a je v ní skutečné přátelství a láska, ať už to bude v jakékoli formě. To je ten nejdůležitější dar, který dostal od Iana, a je to něco, čeho se bude moct v životě držet. Myslím, že už není cesty zpět a že se jeho život díky vztahu s Ianem navždycky změnil k lepšímu.

Jste spokojený, jak to s nimi dopadlo? Skončilo to podle vašich představ?

Jsem spokojený, že ta epizoda takhle skončila. Nečekal jsem to tak, ale tohle se mi na Shameless líbí – nic není tak, jak byste čekali. Neustále vás překvapuje, čeho všeho jsou Mickey s Ianem schopní; včetně situací, do kterých se dostávají. A ten konec je perfektní tečkou jejich příběhu, protože tam jsou naposledy jeden pro druhého. V závěrečné scéně je tam ta láska a starost jasně vidět a je tak silná a patrná, že ačkoli to končí smutně, je v ní hodně krásy. Nebyli by takoví, jací jsou, pokud by neměli jeden druhého. Mickey nelituje toho, jaký je, ani koho miloval nebo času stráveného s Ianem. Za nic by to nevyměnil.

Co by bylo potřeba, aby se k sobě vrátili? Pomohlo by jim pár let od sebe, aby měli zdravý vztah?

No, útěk z vězení jejich možnosti omezil. Ale pokud by měl Ian nějaké potíže nebo potřeboval pomoct, Mickey by byl ve vteřině u něj. Našel by si cestu. Vždycky je taková možnost a tvůrci a scenáristé umějí překvapit, takže pokud by je chtěli dát zase dohromady, určitě by našli nějaký bláznivý způsob typický pro Shameless jak to provést.

Co říkáte na Iana s Trevorem? Myslíte, že se k sobě hodí?

Myslím, že u nich je to o něčem jiném. Trevor a Mickey jsou hodně rozdílní a představují něco jiného. Mickey představuje vášeň, ale taky něco krásného. Trevor má život uspořádaný a jde podle jeho plánu. O to se Ian snažil dlouhou dobu. Můžete se učit téměř od kohokoli, koho potkáte, a Ian se rozhodně může učit od Trevora, pokud bude chtít.

Chtěl by to Mickey stejně, nebo když ne on, tak Iana nebude mít nikdo?

Myslím, že Mickey by pro to takové pochopení neměl. Vzpomínám na toho chudáka, se kterým to Ian jednu dobu táhnul pod tribunami – když Mickey naposledy vyšel z vězení – a Ian za to na oplátku dostal od Mickeyho přes hubu. Ale když se vrátím k tomu, co se Mickey naučil ve vězení, myslím, že z tohohle už vyrostl a pokud by byl Ian s někým jiným, nejspíš by to pochopil. Ale určitě by Iana zkusil svézt.

Zdroj: hollywoodrepor­ter.com/

Za překlad tohoto rozhovoru tímto děkujeme naší překladatelce @Zuzi.K.

Diskuze /1

petule611

Budu doufat že Ian a Myckey se k sobě vrátí, ta chemie mezi nima je prostě úžasná ;-)

22.12.2016 | 20:41:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

8. řada od 5. listopadu

Co nás čeká v osmé řadě

Co nás čeká v osmé řadě

Osmá řada bude mít svou premiéru za necelé dva měsíce. Tvůrce Shameless prozradil v rozhovoru pro Variety ústřední témata pro novou sezónu a s čím se budou postavy vypořádávat.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Představitelka bývalé prostitutky Svetlany vypráví o své rodině, studiu herectví, o tom, jak probíhal konkurz na Shameless nebo jak zvládá natáčení s dětmi.

Nejoblíbenější postava