Shameless Rozhovor s Ruby Modline o její roli Sierry v seriálu

Rozhovor s Ruby Modline o její roli Sierry v seriálu

Rozhovor s Ruby Modline o její roli Sierry v seriálu

Ruby Modine hraje v Shameless servírku Sierru, která je posledním Lipovým milostným objevem. Jak zapadla jako nováček do party a jakou budoucnost vidí pro Sierru a Lipa? To a více se dozvíte v rozhovoru, který poskytla pro Cosmopolitan.


5 0
1.12.2016

Když jste dostala roli, jak dobře jste seriál znala?

Moc dobře, dívala jsem se od první série. A když jsem v něm po šesti letech dostala roli, byla to pro mě neuvěřitelná čest. Ze začátku jsem byla dost nervózní, protože jsem si myslela, že bude trvat, než si na všechny zvyknu. Ale hned u prvního zkušebního čtení jsme si rozuměli. Všichni jsou báječní, a když potřebuji, tak mi poradí. Od první chvíle jsem si připadala skoro jako v rodině.


Na párty u Williama H. Macyho při příležitosti vysílání prvního dílu jste všichni vypadali uvolněně – chci o té akci vědět víc.

Bylo to super. Když jsme dorazili, byly tam cupcaky a margarity s našimi jmény. Ale moc lidí nepilo, protože se všichni chtěli soustředit na epizodu, takové to „Všichni ticho a dávejte pozor.“ Promítalo se venku na plátno, zrovna zapadalo slunce.

Ten den si Jeremy Allen White konečně založil účet na Instagramu. Pomáhala jste ho k tomu přesvědčit i vy?

Jo, trochu. Všichni jsme na Instagramu, kde seriál propagujeme. Takže jsme ho do toho takovým hezkým způsobem tak trochu donutili. Seděli jsme na gauči a přemýšleli, jaké by si mohl dát jméno, jaká by mohla být první fotka, co napsat do bia. Vypadalo to, jako bychom ho unesli. Příště ho zkusíme donutit, aby si založil Twitter. Asi na konci série.

Jak byste popsala Jeremyho?

Jeremy je jeden z nejchytřejších lidí, které jsem poznala. Je moc milý. Když mám nějaký problém, snaží se mi vyjít vstříc. Kdyby mi něco nebylo příjemné nebo bych si s ním o něčem chtěla promluvit… Jsem fakt moc ráda, že pracuju právě s ním.

Začínám věřit, že se Lip k ženám chová jako mizera. Odolávala jsem té myšlence, protože ho mám ráda, ale teď se tak prokázal. Jaký je váš pohled?

Myslím, že u Lipa jde spíš o zmatek nebo je jeho chování ovlivněno tím, že vyrůstal bez matky. Chápu, proč ho lidé můžou mít za mizeru. Viděla jsem toho dost na Twitteru – „Chová se k ženám jako hulvát, je děsnej záletník.“ Ale do Mandy se zamiloval. A do Helene byl úplně blázen. Myslím, že vztahem s Helene ukázal, že dokáže milovat.

Co se Mandy týče, tak si vždycky vzpomenu na tu milostnou scénu, kde mu řekla, že ho miluje a on to neopětoval.

Ale i v tu chvíli, pamatujete si, jak se tvářil? Jako by jí to chtěl říct, ale myslím, že se bál, právě kvůli tomu, jak byl vychován. Neustále se bojí, že ho někdo opustí. Udělal pár pochybných věcí, ale myslím, že to většinou pramení ze strachu.

Je Sierra opravdu taková netykavka, nebo si na to jen hraje a doopravdy k němu něco cítí?

Zkusím odpovědět, aniž bych prozradila něco ze zbytku série. Sierra za sebou má zpackaný vztah s otcem jejího syna, což ji poznamenalo. Jde jí hlavně o to, aby chránila syna. Myslím, že jen dělá, že je to pro ni s Lipem jen nezávazné. Teď se víc uvolnila a můžeme vidět, že spolu tráví spoustu času, chodí k ní domů a nevím, co ještě. Dá se teda říct, že si možná ze začátku říkala, jaký to je fešák a je s ní zábava, ale postupem času chce něco víc.

V této řadě opět uvidíme Mickeyho – znamená to, že se Sierra s Mandy potkají?

Spoiler!

Myslíte, že pokud se potkají, budou spolu vycházet?

Myslím, že by to setkání dopadlo dobře. Sierra je vlídná a veselá. Řekla bych, že by to proběhlo hladce. Sierra je dost laskavá na to, aby si připadala divně, protože je to ex-přítelkyně. Kdo by se necítil nesvůj, pokud by se nečekaně ukázala něčí bejvalka? Podle mě, by to dopadlo celkově dobře, ale otázkou je, jak by zvládl Lip.

V šesté epizodě jsme zjistili, že Sierra mívá mokrý orgasmus. Je vám nepříjemné natáčet milostné scény, nebo je berete jako výzvu?

Neřekla bych, že je to nepříjemné, protože prostředí je velmi profesionální. A pokud pracujete s profesionály, do jisté míry nemáte důvod se cítit nepohodlně. Jde to rychle, hned se jde na věc, žádné zdržování. Produkce Shameless to má v malíku.

Myslím, že zvuky dělají tu scénu docela reálnou.

Shameless je známé odvážnými a realistickými scénami. Mám pocit, že chtějí, aby ty sexuální scény vypadaly co nejopravdověji. Zatímco ve filmech bývá dobré nasvícení a spíš se ukazují siluety.

Na Instagramu jsem si všimla, že už se znáte s Jeremyho přítelkyní Addison Timlinovou. Nastala ta trapná situace, kdy jste si uvědomila, že jste s jejím přítelem byla nahá, nebo to nebylo třeba, vzhledem k tomu, že sama je herečka a chápe to?

Ne, Addison je moc milá. Strávila jsem s ní a Jeremym poslední večer v Chicagu. Dokonce jsem jí řekla, jak si vážím, že je Jeremy tak báječný, protože pokud jsem z nějaké scény nervózní, on mě uklidní, jelikož ví, jak si poradit. Řekla jsem jí, že toho si na něm cením. Ona zase vyprávěla o svých filmech. Celý večer jsme se dobře bavily a povídaly si o normálních věcech.

Váš tatínek je slavný herec Matthew Modine. Měli rodiče obavy, když jste se rozhodla pro hereckou kariéru?

Asi měli starosti jako každý jiný rodič. V dnešní době sociálních médií je spousta kritiky a lidé vás soudí. Všichni teď mají svůj názor a kdykoli ho mohou vyjádřit. Jakmile se v kariéře dostanete do určitého bodu, jste pod mikroskopem. Jak tvrdou kůži budete mít? Jak se s tím vypořádáte? Pokud chcete pracovat v hereckém průmyslu, musíte mít hroší kůži.

Je neuvěřitelné, že vaši rodiče už jsou spolu 37 let. Jak se jim povedlo překonat všechny překážky, které život v Hollywoodu může přinést?

Když jsem je včera přijela pozdravit, tulili se k sobě na gauči. Musela jsem to někomu říct. Táta spal přikrytý pod dekou s hlavou opřenou na mámině rameni, zatímco mu čechrala vlasy. Já jsem zírala. Podle mě když někoho milujete, je vám jasné, že přijdou dobré i špatné chvíle, ale jak jste řekla, překážky překonáte. Pokud za to ten boj stojí, uděláte to. Nechápu páry, který narazí na jeden malý zádrhel a hned hází ručník do ringu. Potom to skutečný vztah ani nemohl být. Moji rodiče se po celých 37 let podporují, mají se rádi a jsou k sobě upřímní.

Ulehčuje vám to, nebo naopak ztěžuje vlastní vztahy?

Trochu to zvedá laťku. Ale ne, myslím, že je to skvělé. Díky jejich vztahu mám optimistický postoj ke vztahům.

Když mluvíte o optimistickém postoji, myslíte, že Sierra a Lip mají budoucnost?

Ano, myslím, že tam je šance. Pokud by se tak mělo stát – a zdůrazňuji pokud – tak protože Sierra je rozumná a ví, co chce, je pracovitá a jen dokola nepaří. Byla by pro Lipa dobrou volbou. Ale nikdy nevíte.

Zdroj: cosmopolitan.com

Za překlad tohoto rozhovoru tímto děkujeme naší překladatelce @Zuzi.K.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

8. řada od 5. listopadu

Co nás čeká v osmé řadě

Co nás čeká v osmé řadě

Osmá řada bude mít svou premiéru za necelé dva měsíce. Tvůrce Shameless prozradil v rozhovoru pro Variety ústřední témata pro novou sezónu a s čím se budou postavy vypořádávat.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Představitelka bývalé prostitutky Svetlany vypráví o své rodině, studiu herectví, o tom, jak probíhal konkurz na Shameless nebo jak zvládá natáčení s dětmi.

Nejoblíbenější postava