Shameless
97/100 - 95×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Shameless bude mít 3. sérii

Shameless bude mít 3. sérii

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky seriálu Shameless. Ano, je to skutečně tak. Shameless dostane 3. sérii. Tuto zprávu dnes oficiálně potvrdil David Nevis, prezident stanice Sho.

0 0
1.2.2012

Nevis mimo jiné potvrdil, obnovení dalších dvou seriálů. V případě seriálu House of Lies, se bude jednat o 2. sérii a v případě seriálu Californication, dokonce již o sérii šestou. Ve svém prohlášení Nevis uvedl, cituji „Tyto tři pořady bez pochyby opanují stávající fanouškovskou základnou. Všichni jsme ohromně potěšeni prací, která je odváděna herci, producenty a scénáristy.“

Nyní se přesuňme k samotnému seriálu Shameless. Seriál pochází od producenta Johna Wellse, který je držitelem Ceny Emmy. Mezi hlavní postavy celého seriálu patří William H. Macy, který má na svém kontě nominaci na cenu Academy Award a také nesmíme zapomínat na představitelku Fiony, Emmy Rossum, která byla nominovaná pro změnu na Zlatý Glóbus.

Na televizních obrazovkách se již seriál objevuje druhým rokem a za tu dobu si již stihl získal kvalitní fanouškovskou základnu, jak bylo zmíněno výše. Shameless se letos stal druhým nejsledovanějším seriálem stanice, hned po celosvětovém fenoménu Dexter. Týdně si Shameless pustí v průměru až 4,75 milionu lidí (toto číslo zahrnuje reprízy, sledovanost přes internet,…), což je naprosto fantastické číslo. Obnovení pro následující sérii proto není žádným překvapením.

Zdroj: Showtime

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Titulky

Epizoda S11E12: Father Frank, Full of Grace

cz100%
DOKONČENO

Vzhledem k současné situaci momentálně nikdo titulky k 11. sérii nepřekládá. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama