Shameless Shameless bude mít 3. sérii

Shameless bude mít 3. sérii

Shameless bude mít 3. sérii

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky seriálu Shameless. Ano, je to skutečně tak. Shameless dostane 3. sérii. Tuto zprávu dnes oficiálně potvrdil David Nevis, prezident stanice Sho.


0 0
1.2.2012

Nevis mimo jiné potvrdil, obnovení dalších dvou seriálů. V případě seriálu House of Lies, se bude jednat o 2. sérii a v případě seriálu Californication, dokonce již o sérii šestou. Ve svém prohlášení Nevis uvedl, cituji „Tyto tři pořady bez pochyby opanují stávající fanouškovskou základnou. Všichni jsme ohromně potěšeni prací, která je odváděna herci, producenty a scénáristy.“

Nyní se přesuňme k samotnému seriálu Shameless. Seriál pochází od producenta Johna Wellse, který je držitelem Ceny Emmy. Mezi hlavní postavy celého seriálu patří William H. Macy, který má na svém kontě nominaci na cenu Academy Award a také nesmíme zapomínat na představitelku Fiony, Emmy Rossum, která byla nominovaná pro změnu na Zlatý Glóbus.


Na televizních obrazovkách se již seriál objevuje druhým rokem a za tu dobu si již stihl získal kvalitní fanouškovskou základnu, jak bylo zmíněno výše. Shameless se letos stal druhým nejsledovanějším seriálem stanice, hned po celosvětovém fenoménu Dexter. Týdně si Shameless pustí v průměru až 4,75 milionu lidí (toto číslo zahrnuje reprízy, sledovanost přes internet,…), což je naprosto fantastické číslo. Obnovení pro následující sérii proto není žádným překvapením.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Titulky

Epizoda S07E12: Requiem for a Slut

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad titulků mají na starost:

Reklama

Nejoblíbenější postava