Shameless Shameless bude mít 3. sérii

Shameless bude mít 3. sérii

Shameless bude mít 3. sérii

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky seriálu Shameless. Ano, je to skutečně tak. Shameless dostane 3. sérii. Tuto zprávu dnes oficiálně potvrdil David Nevis, prezident stanice Sho.

0 0
1.2.2012

Nevis mimo jiné potvrdil, obnovení dalších dvou seriálů. V případě seriálu House of Lies, se bude jednat o 2. sérii a v případě seriálu Californication, dokonce již o sérii šestou. Ve svém prohlášení Nevis uvedl, cituji „Tyto tři pořady bez pochyby opanují stávající fanouškovskou základnou. Všichni jsme ohromně potěšeni prací, která je odváděna herci, producenty a scénáristy.“

Nyní se přesuňme k samotnému seriálu Shameless. Seriál pochází od producenta Johna Wellse, který je držitelem Ceny Emmy. Mezi hlavní postavy celého seriálu patří William H. Macy, který má na svém kontě nominaci na cenu Academy Award a také nesmíme zapomínat na představitelku Fiony, Emmy Rossum, která byla nominovaná pro změnu na Zlatý Glóbus.


Na televizních obrazovkách se již seriál objevuje druhým rokem a za tu dobu si již stihl získal kvalitní fanouškovskou základnu, jak bylo zmíněno výše. Shameless se letos stal druhým nejsledovanějším seriálem stanice, hned po celosvětovém fenoménu Dexter. Týdně si Shameless pustí v průměru až 4,75 milionu lidí (toto číslo zahrnuje reprízy, sledovanost přes internet,…), což je naprosto fantastické číslo. Obnovení pro následující sérii proto není žádným překvapením.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Titulky

Epizoda S11E12: Father Frank, Full of Grace

cz100%
DOKONČENO

Vzhledem k současné situaci momentálně nikdo titulky k 11. sérii nepřekládá. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Reklama