Shameless Shameless

Shameless

Shameless

Frank Gallagher je hrdý svobodný otec šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně NESTYDATÍ.

0 0
17.3.2011

Když Frank Gallagher netráví čas utrácením toho mála peněz, co mají u baru, tak se míchá do různých problémů. Ale Frank není jediný, kolem koho se dějí zajímavé věci. Lip používá svou chytrost, aby dostala to, co chce, Ian zkoumá různé druhy sexuality, Carl porušuje naprosto všechna pravidla a batole Liam má zatím rádo jen jízdu. Nejlepší částí rodiny je Fiona, nejstarší dcera, která drží rodinu pohromadě a zároveň si zakládá svůj vlastní život.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Titulky

Epizoda S11E12: Father Frank, Full of Grace

cz100%
DOKONČENO

Vzhledem k současné situaci momentálně nikdo titulky k 11. sérii nepřekládá. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Reklama