Zdroj: Showtime
Zdroj: Showtime
Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless končí.
Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2011 | Ukončeno
11 sezón
| Showtime
| 50 minut
HBO Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.
Obsazení:William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)
(více)
Diskuze /7
Jirkass
Velké díky za titule, ale tohle je ta nejhorší a nejnudnější série, jakou si dokážu představit. Snad je i poslední. Odejít v nejlepším se jim už nepovede, ale pořád stihnou odejít dříve, než budou nenáviděni.
#3 Deanmon #4 Luuuu #5 timco89vojtamkv
Zklamu tě, 6 řada už je potvrzena! :)
Deanmon
#1 Jirkass: To jako fakt? :D Promiň ale řekl bych že tvůj názor nesdílí téměř nikdo, je pravda že tahle série se rozjíždí daleko pomaleji a že hlavní dějová linka není tak záživná jako u předchozí série, ale epizody jsou samy o sobě skvělé a seriál rozhodně na kvalitě neklesá, naopak:) navíc si myslím že je příliš brzy na to aby seriál ukončili, ještě se tak daleko nedostali:)
Luuuu čestný člen redakce
#1 Jirkass: Každý může mít názor jaký chce, ale rozhodně nesouhlasím že je to nejhorší a nejnudnější série, .. ne každý si třeba to svoje najde, či nenajde zrovna v téhle řadě, ale to neznamená, že je nudná či dokonce špatná. Já jsem nadšená z potvrzení 6. série, protože mě tenhle seriál i po 5 letech baví a herecké obsazení je stále skvělé a rozhodně má co nabídnout. Pokud máš takový velký problém s touto řadou, přestaň sledovat.
timco89
#1 Jirkass: Séria je ako vždy skvelá a dúfam že ani 6. séria nebude posledná. Seriál je fantastický, jediné čo môžem ľutovať je to že má jedna sezóna len 13 dielov ale to je už u SHO zvykom.
nerold
dilu ma serie vzdy po dvanacti. kazdopadne ja jsem za to rad. nemam rad dlouhe serie u kterych je polovina dilu jen takova vata o nicem. :-) jinak beru tenhle serial jako celek, nerozdeluju si ho na serie. dokazu se do nekterych situaci vcitit a tak nejak me ani nenapada, ze by me nektery dil nudil. zkuste pochopit ze je to celkem ze zivota, i kdyz ad absurdum. :-)
#7 DeanmonDeanmon
#6 nerold: Moje slova:)