Shameless Titulky k poslední epizodě jsou hotové

Titulky k poslední epizodě jsou hotové

Titulky k poslední epizodě jsou hotové

S menším zpožděním, z důvodu zaneprázdněnosti našich překladatelů, vám přinášíme přeložené titulky k epizodě s názvem Familia Supra Gallegorious Omina!. Epizodu můžete ohodnotit v jejím profilu a přeložené titulky naleznete v sekci titulků.

2 0
11.4.2016

Jak se vám tato série líbila? Nebojte se nám napsat vás názor v komentářích!­. :)

Diskuze /4

tomasmachalekkkk

Díky moc za titulky.Série byla letos hodně slabá.Je to takové nemastné neslané.Ale ten seriál takový poslední dobou je.Myslím si,že se v této sérii moc nestalo.Až na Debs ale ta rodina se prostě svému osudu neuteče.Velký mínus pro seriál bylo,že tam nehraje Mickey.Velká část fanoušků to dost dostalo.Proto seriálu tato situace i dost uškodila.Ti dva se prostě k sobě hodily od samotného začátku.A pak najednou to utnou.Jinak nic převratného se v seriálu neudálo.I to v samotném závěru.Zajímavý děj se děl okolo Lipa.Nakonec ho dohnal osud.Snad nastoupí do té léčebny :P nebo půjde ve šlépějích Franka.A co se týče Frenka,to je pořád dokola.I když letos totálně zaperlil.A ten konec z mostu :P ten přežije všechno a zase to pojede od začátku.Už je to takové recyklovatelné.Jsem na vážkách jestli budu sledovat další řadu.........

12.4.2016 | 8:34:13
vas57

Sleduji seriál,ale už se objevuje ponorková nemoc u dlouho vysílaných seriálů.Začínají docházet nápady,vracejí se k tomu co už bylo v předchozích sériích(alkohol,sex,dro­gy) ale vývoj postav kromě Debs je pořád stejný.Občas někdo zaperlí ale jenom na chvíli a následuje zase nuda,souhlasím s předchozím příspěvkem.

12.4.2016 | 10:13:19
Luuuu

Abych pravdu řekla, souhlasím s váma ;) .. Už to není co to bývalo, a odchod Mickeyho a vlastně i Mandy mi fakt vadil. Na další sérii se koukat budu, ale snad bude lepší jak tahle :)

webmaster
15.4.2016 | 10:18:24
LindaPinda

Slabší série, ale linka kolem Carla se mi líbila a i Frank mě teď celkem bavil, hlavně na začátku, kdy truchlil.

15.4.2016 | 23:03:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

8. řada od 5. listopadu

Co nás čeká v osmé řadě

Co nás čeká v osmé řadě

Osmá řada bude mít svou premiéru za necelé dva měsíce. Tvůrce Shameless prozradil v rozhovoru pro Variety ústřední témata pro novou sezónu a s čím se budou postavy vypořádávat.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Představitelka bývalé prostitutky Svetlany vypráví o své rodině, studiu herectví, o tom, jak probíhal konkurz na Shameless nebo jak zvládá natáčení s dětmi.

Nejoblíbenější postava