Shameless Debbie Gallagher

Debbie Gallagher

Debbie Gallagher

Jedna z poloviny Gallagherových dětí, Debbie je užitečná a má dobré srdce. Je ochotna vzít svého malého bratříčka ukázat do školy a říct, že pokud tam nikdo jiný na něj nedává pozor a on se válí mimo na podlaze, dává svému otci pod hlavu polštář a vybírají peníze na charitu, z nichž pouze některé nechají pro sebe.

Sezóny 7
2011 -


Debbie je v mnoha ohledech velmi vyspělá a proto má problém najít si kamarády ve svém věku. Jako její sourozenci i ona dokáže přijít na způsob, jak v mladém věku vydělat peníze

Ve třetí řadě se z Debbie stane teenager a je vzpurnější, neuctivější a tajemnější jako její sourozenci. Potkává Dereka a po vzoru svých spolužaček, které už na střední vychovávají děti, vidí vlastní dítě jako způsob, jak se dostat z šílené rodinné situace. Záměrně s ním bez jeho vědomí otěhotní s nadějí, že si ji vezme. Jakmile to Derek zjistí, uteče od Debbie a přestěhuje se za tetou do jiného státu. Debbieno rozhodnutí si dítě nechat později vytvoří obrovskou rozepři mezi ní a Fionou, která odmítá vychovávat další dítě. V sedmé řadě se Debbie potácí s problémy svobodné matky.


Emma Kenney jako Debbie Gallagher. Foto: SHOWTIME

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
pillenka

A bývala taaák roztomilá.

12.11.2016 | 23:39:54
boost1717

nechutna, hnusna, blba… tragedie!

10.2.2016 | 19:54:28
Aspi

Od 4. série je to nejvíc debilní postava, kterou v seriálech vídám. Asi jsem neměl nikdy postavu tak znechucenou, že mám chuť každou scénu s ní hned přetočit.

25.1.2016 | 11:18:28

8. řada od 5. listopadu

Co nás čeká v osmé řadě

Co nás čeká v osmé řadě

Osmá řada bude mít svou premiéru za necelé dva měsíce. Tvůrce Shameless prozradil v rozhovoru pro Variety ústřední témata pro novou sezónu a s čím se budou postavy vypořádávat.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Představitelka bývalé prostitutky Svetlany vypráví o své rodině, studiu herectví, o tom, jak probíhal konkurz na Shameless nebo jak zvládá natáčení s dětmi.

Nejoblíbenější postava