Shameless
97/100 - 95×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Debbie Gallagher

Debbie Gallagher

Jedna z poloviny Gallagherových dětí, Debbie je užitečná a má dobré srdce. Je ochotna vzít svého malého bratříčka ukázat do školy a říct, že pokud tam nikdo jiný na něj nedává pozor a on se válí mimo na podlaze, dává svému otci pod hlavu polštář a vybírají peníze na charitu, z nichž pouze některé nechají pro sebe.

Sezóny 7
2011 -

Debbie je v mnoha ohledech velmi vyspělá a proto má problém najít si kamarády ve svém věku. Jako její sourozenci i ona dokáže přijít na způsob, jak v mladém věku vydělat peníze

Ve třetí řadě se z Debbie stane teenager a je vzpurnější, neuctivější a tajemnější jako její sourozenci. Potkává Dereka a po vzoru svých spolužaček, které už na střední vychovávají děti, vidí vlastní dítě jako způsob, jak se dostat z šílené rodinné situace. Záměrně s ním bez jeho vědomí otěhotní s nadějí, že si ji vezme. Jakmile to Derek zjistí, uteče od Debbie a přestěhuje se za tetou do jiného státu. Debbieno rozhodnutí si dítě nechat později vytvoří obrovskou rozepři mezi ní a Fionou, která odmítá vychovávat další dítě. V sedmé řadě se Debbie potácí s problémy svobodné matky.

Emma Kenney jako Debbie Gallagher. Foto: SHOWTIME

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Casti3l

Horší postava než ona, byl už jenom ten malý zmetek z The Strain…

17.12.2019 | 23:20:16
Billy the Kid

ale joooo

22.12.2018 | 21:11:39
Kedlubna

jako malá holčička byla fajn to co z ní vyrostlo je k zblití

18.6.2018 | 19:15:50
pillenka

A bývala taaák roztomilá.

12.11.2016 | 23:39:54
boost1717

nechutna, hnusna, blba… tragedie!

10.2.2016 | 19:54:28
Aspi

Od 4. série je to nejvíc debilní postava, kterou v seriálech vídám. Asi jsem neměl nikdy postavu tak znechucenou, že mám chuť každou scénu s ní hned přetočit.

25.1.2016 | 11:18:28

Titulky

Epizoda S11E12: Father Frank, Full of Grace

cz100%
DOKONČENO

Vzhledem k současné situaci momentálně nikdo titulky k 11. sérii nepřekládá. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama