Shameless
97/100 - 95×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Sean Pierce

Sean Pierce

Sean dohlíží na Fionu po propuštění z vězení a vede bistro, ve kterém Fiona začne pracovat.

Sezóny 2
2015 - 2016

Je závislý na heroinu a snaží se závislost překonat, ačkoli ví, že se toho nikdy nezbaví. Má syna, Willa, který žije s matkou v Pittsburghu. Chemie mezi Seanem a Fionou je okamžitě zřejmá, ale oba se tomu z osobních důvodů brání. Fiona se pak vdá za Guse; když jde ale manželství do kytek, obrací se pro pomoc k Seanovi a rozvine se mezi nimi vztah. Svěří se jí, že jako zdrogovaný zabil jiného feťáka, ale ačkoli se bojí, že ho kvůli tomu opustí, Fionu to neznepokojí. Sean Fioně i jejím sourozencům několikrát pomůže, Franka nicméně nenávidí. S Fionou se měli brát, dokud Frank před oltářem neprozradil, že Sean opět jede v drogách.

Foto: Showtime

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Titulky

Epizoda S11E12: Father Frank, Full of Grace

cz100%
DOKONČENO

Vzhledem k současné situaci momentálně nikdo titulky k 11. sérii nepřekládá. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama