Shameless Veronica Fisher

Veronica Fisher

Veronica Fisher

Gallagherova sousedka, drzá, sexy Veronica je vždy ochotna a schopna podat pomocnou ruku. Chodí tančit s Fionou nebo na párty s Frankem. Je chytrá a chce se věnovat lékařské kariéře – jen kdyby jí nevyhodili z nemocnice za krádež zásob. Veronica a její muž Kev se neuvěřitelně přitahují a mají odvážně divoký sexuální život.

Sezóny 7
2011 -

Veronica často Fioně radí ohledně vztahů a výchovy sourozenců. Příležitostně se živí svlékáním před webkamerou. S manželem Kevem měli potíže s početím, a tak nastoupila její matka Carol jako náhradní matka. Narodí se jim dvojčata, o které se Veronica nejprve odmítá starat a žárlí na ně, protože nyní mají všechnu Kevinovu pozornost. Později se usmíří a koupí spolu bar Alibi.

Shanola Hampton jako Veronica Fisher. Foto: SHOWTIME

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kedlubna

Kevin a V nejnudnější postavy v celém seriálu.

18.6.2018 | 19:17:59

Titulky

Epizoda S11E04: Nimby

Vzhledem k současné situaci momentálně nikdo titulky k 11. sérii nepřekládá. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Reklama