Shameless Veronica Fisher

Veronica Fisher

Veronica Fisher

Gallagherova sousedka, drzá, sexy Veronica je vždy ochotna a schopna podat pomocnou ruku. Chodí tančit s Fionou nebo na párty s Frankem. Je chytrá a chce se věnovat lékařské kariéře – jen kdyby jí nevyhodili z nemocnice za krádež zásob. Veronica a její muž Kev se neuvěřitelně přitahují a mají odvážně divoký sexuální život.

Sezóny 7
2011 -


Veronica často Fioně radí ohledně vztahů a výchovy sourozenců. Příležitostně se živí svlékáním před webkamerou. S manželem Kevem měli potíže s početím, a tak nastoupila její matka Carol jako náhradní matka. Narodí se jim dvojčata, o které se Veronica nejprve odmítá starat a žárlí na ně, protože nyní mají všechnu Kevinovu pozornost. Později se usmíří a koupí spolu bar Alibi.

Shanola Hampton jako Veronica Fisher. Foto: SHOWTIME

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

8. řada od 5. listopadu

Co nás čeká v osmé řadě

Co nás čeká v osmé řadě

Osmá řada bude mít svou premiéru za necelé dva měsíce. Tvůrce Shameless prozradil v rozhovoru pro Variety ústřední témata pro novou sezónu a s čím se budou postavy vypořádávat.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Rozhovor s Isidorou Goreshter

Představitelka bývalé prostitutky Svetlany vypráví o své rodině, studiu herectví, o tom, jak probíhal konkurz na Shameless nebo jak zvládá natáčení s dětmi.

Nejoblíbenější postava