She-Hulk: Attorney at Law (She-Hulk: Neuvěřitelná právnička)
52/100 - 67×

She-Hulk: Attorney at Law(She-Hulk: Neuvěřitelná právnička)

Seriál She-Hulk se točí kolem sestřenice Bruce Bannera, která získává své superschopnosti poté, co od něj dostala transfuzi krve.

USA | 2022 | Rozhoduje se
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 30 minut
žánr
Akční, Komedie, Komiksový
hrají
Tatiana Maslany (She-Hulk), Jameela Jamil (Titania), Ginger Gonzaga (Nikki Ramos), Mark Ruffalo (Hulk), Tim Roth (Abomination), Benedict Wong (Wong), Charlie Cox (Daredevil), Josh Segarra (Augustus Pugliese), Brandon Stanley (Leapfrog), Renée Elise Goldsberry (Mallory Book), Rhys Coiro (Donny Blaze), Patty Guggenheim (Madisynn King), Griffin Matthews (Luke Jacobson), Patti Harrison (Lulu), Steve Coulter (Holden Holliway)

S01E09: Whose Show Is This?

S01E09: Whose Show Is This?

Jen má problémy jak s právem, tak s vlastním osobním životem.

13.10.2022
33 minut

Foto: Disney+Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Erzik

Velké špatné… prostě ne, nefungovalo tak jak to měli namyšlené na papíře.. Kevin byl vtipný, ale prostě blbost na entou..

redaktor
23.10.2022 | 11:54:11
Basim

Blbé hodnocení za zpíčení svého seriálu tenhle konec by byl epický jak byl napsaný. Už je to horší jak CW a seriál Arrow jako tohle bylo finále to jako vážně! Měli nechat finále jak bylo a ne se tímhle způsobem do toho srát! bylo by to desekrát lepší. Ať si ten seriál strčí do prdele. Tohle nebylo vtipné ale dost tragické!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

23.10.2022 | 8:05:41
Raiden123

Emil: hej mate wifi v kamartaz? Wong: jasne… Emil: dik za odvoz,v tejto cele sa mi uz nepaci dost dlho.

21.10.2022 | 18:56:07
monikash

Kdo by si byl pomyslel, že za zhoršující se kvalitu filmů o Avengers může Kevin… Jinak seriál byl dobrá oddechovka.

překladatel
21.10.2022 | 13:52:57
Haras

Docela špatné finále. Snažili se ze sebe dělat srandu ale moc mi to vtipné nepřišlo. Docela chaotické a občas jsem nevěděl celkově co se děje. Prostě to si jenom tak může hrdina odejít jenom tak z filmu nebo prostě ze scény. To prolomění té 4 stěny bylo zvlaštně provedené a v MCU tohle nedává smysl že si někdo může odejít ze scény do ,,Realného světa''. Sice se to snažili udělat originální a za to 1 bod nahoru ale jinak hrůza děs. Myslím že takových 40% si to zaslouží.

18.10.2022 | 14:42:50
THE DALEK

Jak tohle jen podat. Tato epizoda byla totální filmová katastrofa. Stačí jen to, že postava mluví ke kameře, už to je divné, ale to co se stalo na konci Tuto epizodu řadím k tomu nejhoršímu co jsem měl tu čest vidět a jen málo co to dokáže překonat. Že je to originální zakončení ? bože Dobře marvel měl vždy stejný vzorec(ten fungoval) a když už chci udělat neco nového tak musím mít trochu představivosti a ne že nevím co s příběhem a tak vyskočím z obrazovky. Chtěl bych vidět kolik lidí by tu hodnotilo kdyby to takhle končívalo už dříve. Celkově jsem seriál hodnotil na průměr(ani dobré,ani špatné), ale po téhle epizodě to hodnotím jako totální průser. Škoda že to raději neukončili 8 epizodou. (která byla good) Hlavní záporňáci jsou vlastě fanoušci MCU kterým se libila éra co tu byla dříve.

16.10.2022 | 19:02:03
ori

Mne sa páčilo akú si zo seba urobili srandu. Inokedy ľudia nadávajú že je to stále o tom istom, a teraz keď urobia niečo originálne tak nadávajú že je to hlúposť.

webmaster
15.10.2022 | 17:31:36
LAZARUS111

Tá posledná časť je fakt hrozná. Horšia než zvyšok seriálu.

15.10.2022 | 12:01:31
VikkyASH

Prolomení čtvrté zdi bylo mega, originální a vtipné! Seriál jsem si suprově užila a velmi se těším na pokračování ať v podobě seriál či filmu. Jennifer je bezvadná postava a jak v lidské tak v zelené podobě je mega pěkná. Soulmate postava pro každou ženskou, co vyrůstala na superhrdinech a sama chtěla být jednou z nich, ale už vyrostla a musela vystřízlivět, přesto v ní žije furt ten pocit. Tenhle seriál je prostě perfektní skloubení seriálu o superhrdinech a „klasických“ seriálů mířených na ženské. Což je ale i její zásadní problém, proč tolika lidem vadí, protože prostě jsou strnulí konzervy.. Seriál svojí svěžestí, originalitou a příjemností má potenciál oslovit každého, kdo bude chtít být osloven a nejen cílené publikum.

15.10.2022 | 4:21:29
Filip Ondrej

Tahle epizoda byla fakt WTF. Jediná epizoda dokázala narušit integritu celého MCU jako světa. Nehledě na příšernou kvalitu CGI u abominationa a random vrácení Daredevila a představení Skara.

14.10.2022 | 22:47:00

Stav překladu

Epizoda S01E09: Whose Show Is This?

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Nepřehlédněte

Hvězda ze seriálu Letuška se připojuje k seriálu

Hvězda ze seriálu Letuška se připojuje k seriálu

Do seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička přichází herec, kterého můžete znát hlavně ze seriálu Letuška. Herec Griffin Matthews se se zprávou pochlubil na svém Instagramu a sám přiznal, že ani v jeho nejdivočejších snech si nemyslel, že se dostane do MCU. Zatím není známo, jakou roli bude hrát.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Filtr seriálů
Reklama