She-Hulk (She-Hulk: Neuvěřitelná právnička)
0/100 - 0×

She-Hulk(She-Hulk: Neuvěřitelná právnička)(She-Hulk: Attorney at Law)

Seriál She-Hulk se točí kolem sestřenice Bruce Bannera, která získává své superschopnosti poté, co od něj dostala transfuzi krve.

USA | 2022 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 30 minut
žánr
Akční, Komedie, Komiksový

Jessica Jones by se údajně mohla objevit v She-Hulk

Jessica Jones by se údajně mohla objevit v She-Hulk

Po zprávě, že by se mohl Daredevil objevit v seriálu, tu pro vás máme další zprávu. Proslýchá se, že postava Jessicy Jones v podání Krysten Ritter by údajně mohla být zařazena do seriálu. Co je na tom pravdy?

16 0
2.2.2021

Nyní, když fanoušci MCU zůstali po celý rok a půl bez zcela nového obsahu, zvěsti o zapojení starých postav do nových seriálů čtvrté fáze Marvelu se jen hrnou na povrch. Před několika týdny jsme vám psali o údajném zapojení Daredevila do seriálu She-Hulk. Teď tu máme další zprávu, kdy se další z The Defenders možná v seriálu objeví. Kevin Feige má možnost s Marvelem a jeho příchodem do čtvrté fáze nejen pokračovat v dobře propracovaném konceptu a marketingu, jež vydělává hodně peněz a láká na příběhy, které jsou propletené s postavami, jež dobře známe. Nyní má také šanci začít rozvíjet hlubší a poměrně delší charakterové příběhy díky zavedení Disney +. Jedním z těchto příběhů je She-Hulk, jež uvede do MCU novou postavu Jennifer Walters v podání Tatiany Maslany.

Týdny poté, co sám Feige nás lákal na nové postavy, které by se měly objevit v seriálu díky prostředí v soudní síni, koluje internetem zpráva, že Krysten Ritter by se brzy mohla vrátit jako Jessica Jones. Roli si zahrála již několikrát ve stejnojmenném seriálu na stanici Netflix. Jessica Jones měla tři řady a zároveň si zahrála i v crossover seriálu The Defenders.


Byl by to určitě významný vývoj, pokud by se ukázala tato zpráva pravdivá už z několika důvodů. Nejprve vyprší proslulé dvouleté produkční moratorium seriálu již příští měsíc. Netflix totiž údajně dává do svých smluv moratorium, což zabraňuje ukončeným seriálům si najít nový domov. Pak je tu myšlenka, že samotná Krysten se zjevně postavila proti myšlence si roli zopakovat. V rozhovoru pro TV Line v roce 2019 řekla toto:

Jestli si myslím, že si ji znovu zahraju? Nemyslím si to. Mám pocit, že jsem si svoje za ní už odehrála. Mám z toho velmi dobrý pocit, že jsem ji tímto ukončila a zavřeli se za tím dveře.

Uvidíme tedy, zda se něco takového ukáže jako pravdivé, nebo nikoliv. Na takovou informaci si ovšem budeme muset počkat.

Jaké další postavy byste chtěli, aby se objevily v seriálu?

Foto: Netflix

Diskuze /2

WolverineCzE

Bylo by fajn kdyby Defenders členové by pokračovali v She-Hulk a občas i filmech pokud je to možný

3.2.2021 | 8:28:59
Toso11

daredevile bude mozno v spidermanovi

3.2.2021 | 22:55:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama