She-Hulk
0/100 - 0×

She-Hulk

Seriál She-Hulk se točí kolem sestřenice Bruce Bannera, která získává své superschopnosti poté, co od něj dostala transfuzi krve.

USA | 2022 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 30 minut
žánr
Akční, Komedie, Komiksový


Proslýchá se, že se někdo z Hulkova života z komiksů objeví v seriálu

Proslýchá se, že se někdo z Hulkova života z komiksů objeví v seriálu

Zatím není úplně jasné, kdy přesně se seriálu dočkáme, protože seriál je momentálně v natáčecím procesu. Po zprávě s údajnou záporačkou přišla další zpráva o údajné důležité osobě z Hulkova života, který by se měl objevit. O koho se jedná?

8 0
23.6.2021

Podle The Direct dorazí Hulkův syn ze Sakaaru, Skaar, během seriálu She-Hulk. K roli není v současné době připojen žádný herec a zařazení postavy nebylo potvrzeno ani Disneym ani Marvelem. Banner jako Hulk však strávil tři roky na Sakaaru mezi událostmi Avengers: Age of Ultron a Thor: Ragnorak. Je zcela možné, že počal dítě během této doby.

Foto: Marvel


V komiksu se Skaar poprvé objevil v příběhu Planet Hulk – který si ve filmu Thor: Ragnarok volně přizpůsobili – poté, co ho počali Hulk a Sakaaranka, Caiera Oldstrong. Když byl jeho matkou vyhoštěn, Skaar, který má podobné schopnosti jako Hulk, míří na Zemi s touhou zabít svého otce. Nakonec si Banner a Skaar vytvoří blízký vztah. Vezmeme-li v úvahu časový skok mezi Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame a skutečností, že čas na Sakaaru funguje jinak – alespoň podle Grandmastera – nebylo by překvapením, kdyby se během She-Hulk objevil dospělý Skaar.

Thor: Ragnarok si Banner nevzpomíná na eskapády v Sakaaru, což znamená, že překvapivé vystoupení nemanželského dítěte má smysl v mezích právní komedie. Skaarovo zařazení do She-Hulk by tak uvedlo dalšího mladého hrdinu v MCU.

Rádi byste viděli i syna Hulka Skaara v seriálu?

Diskuze /1

Raiden123

Hmm,to je polemizujuca otazka,lebo v tom pribehu niekto dostal meno Imperator Hulk a prakticky vladnul celej tej planete a hrane filmy prakticky tento pribeh zahodili.Neviem ci uvedenia syna Hulka je prave dobry tah,alebo snaha napravit kontinualitu pribehu.No a zda sa,ze tu vymenia jednu postavu za inu,v tomto seriali totiz mal byt napol Skrull,napoly Kree a tiez bol prirodzene zeleny,ale Kree ani Skrullovia ho nechceli medzi seba,tak si vybral podobu ktora bola blizko Hulkovi a zacal cestovat vesmirom,ale meno tejto postavy si nepametam.Snad sa to zmeni a objavi sa i tato zaujimava postava.Niesom si isty,ale asi sa vola Hulking[?/.

Ale to uz by s toho pravdepdobne boli hrany Agents of Smash,ktory ma nezaujali v animovanej verzii.

24.6.2021 | 18:40:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama