She-Hulk: Attorney at Law (She-Hulk: Neuvěřitelná právnička)
52/100 - 66×

She-Hulk: Attorney at Law(She-Hulk: Neuvěřitelná právnička)

Seriál She-Hulk se točí kolem sestřenice Bruce Bannera, která získává své superschopnosti poté, co od něj dostala transfuzi krve.

USA | 2022 | Rozhoduje se
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 30 minut
žánr
Akční, Komedie, Komiksový
hrají
Tatiana Maslany (She-Hulk), Jameela Jamil (Titania), Ginger Gonzaga (Nikki Ramos), Mark Ruffalo (Hulk), Tim Roth (Abomination), Benedict Wong (Wong), Charlie Cox (Daredevil), Josh Segarra (Augustus Pugliese), Brandon Stanley (Leapfrog), Renée Elise Goldsberry (Mallory Book), Rhys Coiro (Donny Blaze), Patty Guggenheim (Madisynn King), Griffin Matthews (Luke Jacobson), Patti Harrison (Lulu), Steve Coulter (Holden Holliway)

Titania

Titania

Supernadlidská žena a sociální influencerka.

Sezóny 1
2022 -

Jednoho dne se Titania dostavila do budovy losangeleského městského soudu pro dopravní obsílku. Ze soudní síně však utekla a při pokusu o útěk náhle vtrhla do jiné soudní síně, kde zničila zeď a vytvořila obrovskou díru. Brzy ji konfrontovala She-Hulk, která se proměnila v She-Hulk, a ptala se jí, kdo je. Titania poté hodila po porotě stůl, který She-Hulk chytila. Titania se poté pokusila She-Hulk kopnout, ačkoli ji She-Hulk udeřila pěstí, což způsobilo, že se praštila o zeď a upadla do bezvědomí, což vedlo k jejímu dopadení policií.

Jameela Jamil jako Titania. Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S01E09: Whose Show Is This?

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Nepřehlédněte

Hvězda ze seriálu Letuška se připojuje k seriálu

Hvězda ze seriálu Letuška se připojuje k seriálu

Do seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička přichází herec, kterého můžete znát hlavně ze seriálu Letuška. Herec Griffin Matthews se se zprávou pochlubil na svém Instagramu a sám přiznal, že ani v jeho nejdivočejších snech si nemyslel, že se dostane do MCU. Zatím není známo, jakou roli bude hrát.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Sociální odkazy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama