Shooter Ohlédnutí za epizodou The Hunting Party

Ohlédnutí za epizodou The Hunting Party

Ohlédnutí za epizodou The Hunting Party

Dnes nás čeká druhé epizoda druhé řady. Přišel tedy čas si zopakovat, co se stalo v epizodě předešlé a prozradit si pár zajímavostí. V neposlední řadě si také nastíníme, kam by se děj mohl ubírat v budoucnu.


7 0
26.7.2017

Tento text obsahuje spoilery z epizody The Hunting Party, pokud jste ji ještě neviděli, tak nepokračujte ve čtení.

Stříbrná hvězda

Bob Lee má jet s Julie do Frankfurtu, aby promluvil na oficiální ceremonii při příležitosti udělení ocenění Stříbrné hvězdy jednomu z bývalých členů jeho jednotky v Afghánistánu. Pojďme si tedy o tomto ocenění říct něco bližšího.


Doktor Campbell si své ocenění moc dlouho neužil

Oficiálně se nazývá Medaile stříbrné hvězdy a je to třetí nejvyšší ocenění americké armády za chrabrost v boji. Stříbrná hvězda se začala udělovat po konci první světové války v roce 1918, kdy nahradila jiné ocenění. Ke Stříbrné hvězdě existuje několik ekvivalentních ocenění, výše na žebříčku je už ale pouze Medaile cti. Od jejího ustanovení ji získal nespočet vojáků.

Chaos

Všichni ale víme, co se stalo pak. Na akci vtrhla skupina ozbrojených Turků, kteří po všech začali střílet. Bob Lee ale ani v této chvíli neztratil hlavu a rychle dával dohromady plán útěku. Kevin Cambell se už bohužel do bezpečí nedostal.

O co Solotovovi jde?

Kevin je zastřelen světoznámým střelcem Solotovem, který útok očividně plánoval dlouho dopředu. V tuto chvíli nám nezbývá než spekulovat, proč si Solotov vybral za cíl právě Bobovu bývalou jednotku. O tomto známém sniperovi jsme slyšeli už v první řadě. Právě on byl tehdy součástí historky Isaaca Johnsona o tom, že americkému prezidentovi přišel dopis, kde mu bylo vyhrožováno zabitím. Navíc to byl právě on, kdo při jedné z misí zabil Bobova pozorovatele Donnyho. Hlavní scenárista seriálu už v jednom z rozhovorů o druhé řadě řekl, že se chce víc zaměřit na to, co se stalo při Bobově pobytu v Afghánistánu. I podle traileru na zbytek série tak můžeme soudit, že se zde stalo něco, kvůli čemu si teď Solotov dal za cíl s celou Swaggerovou jednotkou skoncovat.

Povýšení

Nadine byla po událostech první série zdánlivě povýšena a přesunuta do Washingtonu. Zde ale pracuje na personálním oddělení, nikdo z úřadu s ní nechce nic mít. V hlavním městě se nicméně seznámí s asistentem jednoho amerického senátora a začne se s ním občasně setkávat.

Nadine s novým přítelem

Poté ji ale navštíví bývalá ředitelka NSA a poradkyně prezidenta pro národní bezpečnost Patricie Gregsonová a nabídne jí záhadnou pracovní nabídku. Nadine ji zpočátku odmítá, ale nakonec si to rozmyslí a přijme ji. Uvidíme, co agentku Memphisovou čeká v dalších dílech. Kdo ví? Třeba i její nový přítel sehraje v příběhu větší roli.

Co bude dál?

V dalších dílech bychom se podle všeho měli dočkat více flashbacků z Afghánistánu a dozvědět se, co konkrétně se na Bobových misích stalo. Je také možné, že ještě nějakou dobu budeme kromě separátní linky Nadine sledovat i linku kapitána Johnsona, po kterém také šli v Bangkoku neznámí ozbrojenci.

Kapitán Johnson se svou ženou

Po čase se Isaac dá nejspíše opět dohromady s Bobem. Jistě se také dozvíme víc informací o jednotlivých členech Bobovy jednotky a bude také zajímavé sledovat, jestli se po dalším útoku u Julie nějak projeví posttraumatická stresová porucha.

Co se vám na první epizodě líbilo nejvíce?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E05: The Man Called Noon

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @cricket277, @thetrunk, @Valada06
Korektura a časování: @cricket277, @Valada06

Překlad sedí na verze:

- …S02E05 720p.HDTV­.x264-AVS
- …S02E05 1080p­.AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-QOQ

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit a diskutovat o ní na fóru.

Kdy vyjdou titulky?

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás