Significant Mother (To je tvoje máma?)
85/100 - 33×

Significant Mother(To je tvoje máma?)

Mladý vlastník restaurace Nate se vrátí domů z obchodní cesty. Místo vřelého přivítání se ale dočká skoro infarktového šoku. Jeho matka Lydia totiž začala chodit s Nateovým nejlepším kamarádem Jimmym. A Nateův otec Harrison chce najednou ještě víc svou bývalou ženu získat zpátky.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 20 minut
žánr
Komedie, Romantický

S01E08: Home Is Where The Lamp Is

S01E08: Home Is Where The Lamp Is

Lydia je připravena pohnout se svým životem vpřed a rozhodne se prodat dům, který kdysi sdílela s Harrisonem, a požádá o pomoc realitní kanceláře Boba Babcocka.

cz sk
28.9.2015
20 minut

Poté, co se dozvěděla, že jeho matka plánuje prodat svůj dětský domov, se Nate obrátí na Sama a Atticuse, aby pomohla rozbít dům, zatímco Harrison se připojí k plánu ve svém vlastním pokusu získat Lydii zpět. Mezitím upřímný rozhovor s Nate způsobuje, že Jimmy má pochybnosti o tom, že se věci posunou na další úroveň.
Thumbnail Play icon

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama