Zdroj: AMC
Nastal čas se rozloučit. České titulky k poslednímu dílu seriálu Mad Men jsou hotové. Připravili je pro vás @KevSpa, @téčko171 a @Lucifrid. Užijte si finále a po zhlédnutí nezapomeňte ohodnotit epizodu a celý seriál. Na našem webu pro vás ale připravujeme i po skončení Mad Men řadu článků, takže se určitě nezapomeňte vrátit.
Zdroj: AMC
7 sezón | AMC | 49 minut
Ještě jste Mad Men neviděli? Chyba! Je to seriál opěvovaný kritiky i diváky. U nás zatím do podvědomí nevstoupil, takže si pojďme probrat důvody, proč byste se na něj měli podívat, což znamená zamilovat si ho.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2007 | Ukončeno
7 sezón
| AMC
| 49 minut
Disney Plus
New York, 60. léta. Prestižní reklamní agentura, honba za mocí, konflikty a nevěra. Příběh se točí okolo fiktivní reklamní agentury Sterling Cooper sídlící na Madison Avenue. Nejde tu ale jen o chod agentury, vymýšlení reklam, ale hlavně o životy lidí, kteří v ní pracují. Hlavními aktéry jsou kreativní ředitel Don Draper, jehož život je opředen tajemstvím a sekretářka Peggy Olson, jež se snaží prosadit v mužském světě. Seriál nás pomalu ale jistě vtahuje do dění a fascinuje brilantními dialogy, výborně napsanými postavami a dokonalou šedesátkovou výpravou.
Obsazení:Jon Hamm (Don Draper), Elisabeth Moss (Peggy Olson), John Slattery (Roger Sterling), Christina Hendricks (Joan Holloway), Robert Morse (Bertram Cooper), January Jones (Betty Draper), Vincent Kartheiser (Pete Campbell), Jessica Paré (Megan Draper), Jared Harris (Lane Pryce), Kiernan Shipka (Sally Draper), Jay R. Ferguson (Stan Rizzo), Maggie Siff (Rachel Menken)
(více)
Diskuze /8
Lucifrid čestný člen redakce
Byla to nádhera… ale to prázdno teď…
#5 LeniTheMonsterKevSpa čestný člen redakce
:'(
barahir čestný člen redakce
Díky, asi si to pošetřím na zítřek.:)
ddf76
Diky za titulky ke vsem seriim. Konec mam za sebou :(. Lucifrid ma pravdu, te jsem bezprizorni :(. Diky Mad Meni za vse.
LeniTheMonster
#1 Lucifrid: přesně :'(
B-VG
Pamätám si ten moment, keď som si pozeral pilot a Don ma najprv úplne usadil svojím preslovom o tom ako sa rodíme i umierame osamotení a následný koniec dielu kde sa ukázalo že má rodinu a deti. Odvtedy som tento seriál miloval a jediné čo nechápem je, prečo je u nás (hello csfd) tak neskutočne podhodnotený.
#7 InReverseInReverse
#6 B-VG: protože lidi kouknou na první 2–3 díly zafrfňaj že se tam toho moc neděje, dají tomu 2–3 hvězdy a zapomenou na to…
MARTAS SK
Díky, dnes večer idem na to a potom to zhodnotím. Som zvedavý či sa finále podarilo alebo to pokazili.