Silicon Valley T. J. Miller odejde ze Silicon Valley

T. J. Miller odejde ze Silicon Valley

T. J. Miller odejde ze Silicon Valley

Známý podnikatel a bonviván Erlich Bachman, kterého v seriálu ztvárňuje herec T. J. Miller, už v páté sezóně Silicon Valley pokračovat nebude.


1 6
31.5.2017

„Producenti seriálu Silicon Valley se s T. J. Millerem vzájemně shodli na tom, že se do páté sezóny nevrátí. Přivedl do života nezapomenutelnou postavu Erlicha Bachmana a jeho přítomnost v seriálu bude chybět. Děkujeme mu za jeho přínos a těšíme se na budoucí spolupráci,“ uvedla stanice HBO ve svém oficiálním prohlášení.

Od debutu komediálního seriálu v roce 2014 dostal Miller několik nabídek a jeho kariéra nabrala na rychlosti. Má vlastní pořad The Gorburger Show na stanici Comedy Central, v roce 2016 si zahrál po boku Jasona Batemana a Jennifer Aniston ve filmu Office Christmas Party a také v komiksovém Deadpoolovi s Ryanem Reynoldsem.


Momentálně propaguje film The Emoji Movie a mezi jeho budoucí projekty na stříbrném plátně patří filmy Walden, Ready Player One, Deadpool 2 a Underwater. V polovině června mu také na HBO začíná vlastní stand-up show Meticulously Ridiculous.

Od zbytku hereckého obsazení Silicon Valley, jmenovitě Thomase Middleditche, Zacha Woodse, Kumaila Nanjianiho, Martina Starra, Joshe Brenera, Amandy Crew, Matta Rosse, Jimmy O. Yanga a Suzanne Cryer se očekává, že se do nadcházející sezóny vrátí.

FOTO: HBO

Diskuze /5

Lazaxter

Velká škoda, jsem zvědav, jak si s tím poradí v seriálu.

31.5.2017 | 14:26:15
Matixed

Myslím si, že 5. série už bude poslední. Samozřejmě že čim více jich bude, tím budu radši. Ale SV má narozdíl od jiných komedií hodně rozpracovaný příběh a ten se nedá protahovat do nekonečna. Tomu všemu přispívá absence již dvou původních herců.

31.5.2017 | 23:36:04
Tomi Lee Morpheus

už je to aj tak stále menej vtipné, a dej je viacmenej znasilnovaný, práve ta hravosť a dejová sviežosť trvala do konca 2–3 dielu, teraz je to recyklát

7.6.2017 | 15:27:51
Charles.R

Erlich Bachman byl super, to je velká škoda.

7.2.2018 | 1:21:11
RedRose

první série byla samozřejmě nejlepší… každá další je už o chlup slabší… Erlich tam bude moc chybět…

28.3.2018 | 11:10:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Nepřehlédněte

T. J. Miller odejde ze Silicon Valley

T. J. Miller odejde ze Silicon Valley

Známý podnikatel a bonviván Erlich Bachman, kterého v seriálu ztvárňuje herec T. J. Miller, už v páté sezóně Silicon Valley pokračovat nebude.

Reklama

Hlídejte si nás

Firmy v Silicon Valley

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy