Bývalému pomocníkovi Šáši Krustyho se v nadcházející sérii splní dlouholetý sen a zabije svou nemesis – Barta Simpsona.
Ale nemusíte se děsit, o Barta v seriálu nepřijdeme, žádné úmrtí nebo vyhazov dabérů nenastal, jeho smrt producenti naplánovali na 26. vydání Čarodějnického speciálu. O minulém víkendu to prohlásil producent seriálu Al Jean.
O zabití Barta se Levák Bob snaží od druhého dílu páté série odvysílaném v roce 1993. Po splnění svého cíle ale bude Bob tápat, co dál dělat se svým životem.
„Vždycky jsem chtěl vidět, jak Kojot nakonec dostane ptáka Uličníka v klasickém animáku Looney Tunes.“ – Al Jean
Do nadcházející série se má také vrátit oblíbená postava ze Simpsonovského filmu – Spider vepř.
Tým Simpsonových také ještě neodepsal účinkování Harry Shearera a stále doufají v sepsání nového kontraktu.
zdroj: http://www.ew.com/…ob-kill-bart
USA | 1989 | Pauza
40 sezón
| FOX
| 22 minut
Disney Plus
Příběhy žluté rodinky Simpsonů, animovaná parodie na americký středostavovský rodinný život. Homera, Marge, Barta, Lisu a Maggie znají diváci po celém světě a nekompromisní humor se brzy stal ideálem celé jedné generace. Pro americké celebrity jakéhokoliv typu se alespoň štěk v seriálu stal prestižní záležitostí, hlášky jako „D´oh“ či „meh“ jsou nedílnou součástí mluvy teenagerů a nejen hlavní postavy jsou dnes už nedílnou součástí americké popkultury. A jako jeden z mála seriálů se Simpsonovi v roce 2007 úspěšně přenesly i na filmové plátno.
(více)
Diskuze /5
PecaCZE
Už v dílu kde chtěl Frank Grimes zabít Homera mohl Levák Bob zabít Barta, ale neudělal to ,,Zvykl jsem si na tvou tvář." Jen, že mě to napadlo, že zbytek Čarodějnickýho dílu asi bude Bob „smutnej“.
#2 1Bobesh11Bobesh1 admin
#1 PecaCZE: Mohl ho zabít už tolikrát, že už si to opravdu zaslouží :D
teigor
a v jake serii to bude?
#4 PecaCZEPecaCZE
#3 teigor: V té další. Přece to nebudou plánovat za dlouho a máš to napsaný nahoře, že 26. Čarodějnický díl ( tedy 27. série, protože 1. série Čarodějnický díl neměla ).
I love The 100
Na tuto scénu v 26. čarodějnickém díle (v 27. sérii – první série neměla čarodějnický díl), se těším. Podle mě bude pak Levák Bob znuděný, trochu smutný a nejspíše se i zblázní… No, nechme se překvapit, třeba to bude úplně jinak…