Zdroj: FOX
Včera objednala televizní stanice FOX pokračování pro seriál The Simpsons a to rovnou na dvě série (tedy 27 a 28. sérii). Seriál se tak dostane na metu 625 epizod. Doufejme, že si seriál udrží i přes nekonečné stížnosti typu „už to nemá ten pravej šmrnc“ alespoň stávající kvalitu a třeba se dočkáme i dalších sérií.
Zdroj: FOX
USA | 1989 | Pauza
40 sezón
| FOX
| 22 minut
Disney Plus
Příběhy žluté rodinky Simpsonů, animovaná parodie na americký středostavovský rodinný život. Homera, Marge, Barta, Lisu a Maggie znají diváci po celém světě a nekompromisní humor se brzy stal ideálem celé jedné generace. Pro americké celebrity jakéhokoliv typu se alespoň štěk v seriálu stal prestižní záležitostí, hlášky jako „D´oh“ či „meh“ jsou nedílnou součástí mluvy teenagerů a nejen hlavní postavy jsou dnes už nedílnou součástí americké popkultury. A jako jeden z mála seriálů se Simpsonovi v roce 2007 úspěšně přenesly i na filmové plátno.
(více)
Diskuze /4
DramaQueen
úplně žeru ten obrázek k tomu :D
PecaCZE
Ukončil bych to někde u 20. série. Maximálně ať to zaokrouhlej na 30 epizod. Kdyby se radši věnovali Futuramě udělali by líp. K Simpsonům se budeme vždycky vracet.
HonZoRRo008_
Kdyby pak byla i 31. série tak by tam byl sp. čarod. díl s číslem „XXX“ – a to by jako pak jak vyřešili? :D
I love The 100
Ten obrázek Homera k tomuto článku je moc dobrý a vtipný :-). Jinak si myslím, že si seriál udrží kvalitu a já bych to zakončila u 30. série – tzn., že by ještě byla 27., 28., 29. a finální 30. série. Asi tak…