The Simpsons (Simpsonovi)
95/100 - 317×

The Simpsons(Simpsonovi)

Příběhy žluté rodinky Simpsonů, animovaná parodie na americký středostavovský rodinný život. Homera, Marge, Barta, Lisu a Maggie znají diváci po celém světě a nekompromisní humor se brzy stal ideálem celé jedné generace. Pro americké celebrity jakéhokoliv typu se alespoň štěk v seriálu stal prestižní záležitostí, hlášky jako „D´oh“ či „meh“ jsou nedílnou součástí mluvy teenagerů a nejen hlavní postavy jsou dnes už nedílnou součástí americké popkultury. A jako jeden z mála seriálů se Simpsonovi v roce 2007 úspěšně přenesly i na filmové plátno.

USA | 1989 | Vysílá se
vysílání
29 sezón | FOX | 22 minut


Harry Shearer se vrací

Harry Shearer se vrací

Před necelými dva měsíci opustil tým Simpsonů dabér Harry Shearer a spekulovalo se i o konci seriálu, ničeho se obávat nemusíme, Harry je zpátky! Čtete správně, Harry Shearer je opravdu zpátky!


14 0
8.7.2015

Čtrnáctého května jsme vydali zprávu, že Harry Shearer, dabér více než 20 postav, se rozhodl opustit seriál, údajně kvůli nedostatku času na vlastní projekty.

TÝM DABÉRŮ SIMPSONOVÝCH OPOUŠTÍ HARRY SHEARER


Zpráva vyvolala zděšení napříč polem fanoušků seriálu hlavně kvůli osudu jejich oblíbených postav, jelikož byly schváleny další dvě série. Producenti slíbili, že se žádné zabíjení postav konat nebude, pouze se najmou noví dabéři pro důležité postavy.

Ničeho se ale obávat už nemusíme, včera potvrdil produkční tým návrat Shearera do seriálu. Podepsal stejnou smlouvu jako ostatní hlavní dabéři, která platí pro další 4 roky, tedy pokud seriál dostane 29. a 30. řadu, a za jeden díl má obdržet více než $300 000 (zhruba 7,5 mil. Kč).

Post na twitteru potvrzující podpis smlouvy od všech dabérů: https://twitter.com/…6016/photo/1

Diskuze /2

Offak

za ty penize bych se mluvit jako deb*l naucil taky :D

8.7.2015 | 11:59:54
KiRo

Já měl za to, že $300 000 je rozpočet jedné epizody, a jen díky tomu, že byl dán takový limit před pár lety, Fox obědnal další řady…

9.7.2015 | 3:33:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Titulky

Epizoda S29E02: Springfield Splendor

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Reklama