The Simpsons (Simpsonovi)
95/100 - 380×

The Simpsons(Simpsonovi)

Příběhy žluté rodinky Simpsonů, animovaná parodie na americký středostavovský rodinný život. Homera, Marge, Barta, Lisu a Maggie znají diváci po celém světě a nekompromisní humor se brzy stal ideálem celé jedné generace. Pro americké celebrity jakéhokoliv typu se alespoň štěk v seriálu stal prestižní záležitostí, hlášky jako „D´oh“ či „meh“ jsou nedílnou součástí mluvy teenagerů a nejen hlavní postavy jsou dnes už nedílnou součástí americké popkultury. A jako jeden z mála seriálů se Simpsonovi v roce 2007 úspěšně přenesly i na filmové plátno.

USA | 1989 | Pauza
vysílání
34 sezón | FOX | 22 minut
žánr
Animovaný, Komedie

Představení 26. série

Představení 26. série

Již za necelé tři týdny odstartuje na televizní stanici FOX již 26. série seriálu Simpsonovi a my si o ní v tomto článku představíme některé zákulisní informace.

0 0
8.9.2014

V kalendářním roce 2014 se můžeme těšit na 7 epizod, celá série nám nabídne pravděpodobně epizod 22, jako je v posledních letech zvykem. Z těch dosud představených stojí za zmínku klasicky Čarodějnický speciál (Treehouse of Horror), který se letos dočká 25. vydání a ponese se v rytmů filmů Mechanický pomeranč od Stanleyho Kubricka a Ti druzí.Ten bude odvysílán jako 4. epizoda.

Mezi hlavní taháky ale bude pravděpodobně patřit dlouho očekávaná crossover epizoda Simpsonových s Futuramou – Simpsorama. Ta byla ohlášena v červenci loňského roku jen pár dní po ohlášení crossover epizody s Family Guyem (Griffinovými). Pro fanoušky Futuramy to bude zřejmě poslední šance zahlédnout někoho z posádky Planet Expressu ve vysílání, jelikož byla Futurama loni po sedmé sérii ukončena. Těšit se můžeme minimálně na Bendera, ale doufejme v celé obsazení Futuramy.


V první epizodě příštího roku a celkové osmé této série se představí Elon Musk hrající sám sebe v epizodě dost zaměřené na pana Burnse.

Devátý díl pak přinese cestu Simpsonových na Rigel 7, domovskou planetu zelených mimozemšťanů Kanga a Kodose.

Diskuze /4

Revoemag

Nesmrtelnej seriál :-D Chtěl bych vědět jakou mají sledovanost po tolika řadách :-D

#3 KeeperX
9.9.2014 | 11:35:02
PecaCZE

Na Coolu skoro nepřestávám sledovat. Jo už to není co bejvalo.

9.9.2014 | 15:16:09
KeeperX

Loni se pohybovala tak kolem 5 mil., nejsledovanější E09 měla 12 mil.#1 Revoemag:

#4 Revoemag
9.9.2014 | 16:43:46
Revoemag

#3 KeeperX: Ty vazo… Tak to klobouček :-D Seriál co začal, když jsem se narodil a pořád si drží kvalitu a diváky.

10.9.2014 | 11:38:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Filtr seriálů
Reklama