The Simpsons (Simpsonovi)
95/100 - 311×

The Simpsons(Simpsonovi)

Příběhy žluté rodinky Simpsonů, animovaná parodie na americký středostavovský rodinný život. Homera, Marge, Barta, Lisu a Maggie znají diváci po celém světě a nekompromisní humor se brzy stal ideálem celé jedné generace. Pro americké celebrity jakéhokoliv typu se alespoň štěk v seriálu stal prestižní záležitostí, hlášky jako „D´oh“ či „meh“ jsou nedílnou součástí mluvy teenagerů a nejen hlavní postavy jsou dnes už nedílnou součástí americké popkultury. A jako jeden z mála seriálů se Simpsonovi v roce 2007 úspěšně přenesly i na filmové plátno.

USA | 1989 | Pauza
vysílání
29 sezón | FOX | 22 minut


Rozhovor: producent Al Jean o 27. sérii

Rozhovor: producent Al Jean o 27. sérii

Serveru entertainment weekly se podařilo vyzpovídat jednoho z tvůrců seriálu Ala Jeana. Ten vysvětlí, jak to bude ve skutečnosti o „rozvodu“ Homera a Marge, milostné aférce Smitherse a obecně jaká bude budoucnost seriálu.


10 0
17.9.2015

ENTERTAINMENT WEEKLY: Ohledně oddělení Marge a Homera, nikoliv rozvodu:

AL JEAN: Nikdy jsem neřekl, že se rozvedou, to slovo jsem nepoužil. A zničehonic se objevily ty bláznivé titulky. Nechtěl jsem nikoho zmást. Na druhou stranu animované postavy mohou padat z útesu a vybuchovat jim hlavy, ale nemůžou se rozvést.


Ohledně zápletky první epizody:

Marge už má dost Homera za všecho, co provedl. Ve reálném světě by to s ním dávno nevydržela. A terapeut by jí řekl: „Nikdy se nezmění.“

O tom, co se změní na jejich vztahu:

Už to nebude stejné, ale nechci to popisovat. Lidé se vyptávají, proč o tom nechci mluvit, ale až uvidí epizodu, všichni to pochopí. Ale nejsou natrvalo rozvedení.

O Leně Dunham, dabující lékarnici jménem Candace, která v první epizodě poblázní Homera:

Homer zjistí, že trpí narkolepsií, dostane léky na předpis a přitom se o sebe začnou zajímat. Je otevřená, zábavná a zajímá se o lidi s plnými pytli léků na předpis.

Co Candace vidí na Homerovi:

Vidí v něm milého, ale zranitelného chlapa, který prochází něčím těžkým.

O Kristen Bell dabující Lízinu novou bohatou kamarádku:

Hraje dceru internetového miliardáře a Homer se skamarádí s jejím otcem, který je skvělý a cool. Lízu to kamarádství přestane bavit, ale Homer chce, aby pokračovalo, protože si užívá výhod přátelství s jejím otcem.

O Sofii Vergara, dabující slečnu Berrerovou, Bartovu novou sexy učitelku, do které se Bart a Skinner zblázní:

Je daleko milejší, než bývala slečna Krabappel a věnuje mu speciální pozornost. Mysleli jsme, že bude zajímavé, když bude mít Bart a Skinner spadeno na stejnou ženu. O Skinnerovi si myslí, že je zraněný a chce se o něj postarat. A je veterán stejně jako on, což je více spojuje.

O tom, zda se ze slečny Berrerové stane stálá postava:

Není to jen učitelka na suplování, ale testujeme zde ohlas. Je tu situace, kde Bart nemá stálou třídní, takže se může vrátit, ale nemusí. Je to skvělá herečka a rádi s ní pracujeme.

O Smithersově nové známosti:

Panuje zde situace, kdy si Smithers uvědomí, že od Burnse nikdy nedostane to, co by chtěl, a tak se zamiluje někde jinde. A to do postavy, která se v seriálu již vyskytla – Julio.

O epizodě na motivy filmu Chlapectví:

Barta uvidíme v různých etapách jeho života. Je to první dí, ve kterém se objeví jak pohledy do minulosti, tak do budoucnosti.

O návratu Pašíka, známého jako Spider vepř.

Objeví se v epizodě z Maggiina pohledu, ve kterém se spřátelí se zvířaty. Pašíka jsme naanimovali trošku jinak, lépe. A bude dělat to, co umí nejlépe. Pomůže Maggie zahránit vačici z Cletusovy kuchyně. A pak odchrochtá zase pryč.

O odchodu a návratu Harryho Shearera:

Jako zbytek dabérů i on prodloužil smlouvu na další dva roky. Jsem rád, že se vrátil. Je neskutečně talentovaná. A tvrdí, že jeho odchod a návrat nebyl jen kvůli popularitě, což je pravda.

O možnosti další crossover epizody ve stylu „Simpsoramy“:

Futurama měla svůj vlastní skvělý konec a crossoverem jsme ho nijak neměnili. Už proběhl crossover s show Critic a Akta X, teď by to muselo být něco, co by se hodilo do našeho stylu. Mám rád show Bobovy burgery, ale po epizodě s Futuramou by to bylo moc podobné. Možný je třeba s Homelandem nebo 24 hodin, ale to se ještě uvidí.

O dalších Simpsnových ve filmu:

O dalším filmu se momentálně nemluví, byl by potřeba skvělý nápad, smlouva pro dabéry a skvělý scénář, no zatím nemáme ani jedno. Neříkám, že se to nikdy nestane, ale tohle všechno musí zapadnout do sebe. (pozn. red.: epizoda S26E10: The Man Who Came to Be Dinner byla dlouho zvažována jako příběh pro druhý film, ale upustilo se od něj)

O budoucnosti seriálu, který byl prodloužen o další dvě série:

Rozhodně uděláme 625 epizod, ale co bude dál, to netuším. Nebyl bych překvapený, kdybychom skončili, ale ani kdybychom mohli pokračovat. Dabéři podepsali předběžné smlouvy až do 30 série, takže záleží na Foxu, jestli bude mít zájem.

zdroj: http://www.ew.com/…an-interview

Diskuze /1

DramaQueen

U toho dílu jsem si i říkala, že je to spíš jak námět na film, než jen na epizodu! A jsem vážně zvědavá na změny, Homer a Marge „od sebe“, Bartovo nová třídní, Smithersovo milostná aféra, to můžou být radikální změny a Simpsonovi už dávno nejsou co dřív a nevím, jestli my diváci ustojíme víc změn… :-/ :)

19.9.2015 | 14:56:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !