The Simpsons (Simpsonovi)
95/100 - 373×

The Simpsons(Simpsonovi)

Příběhy žluté rodinky Simpsonů, animovaná parodie na americký středostavovský rodinný život. Homera, Marge, Barta, Lisu a Maggie znají diváci po celém světě a nekompromisní humor se brzy stal ideálem celé jedné generace. Pro americké celebrity jakéhokoliv typu se alespoň štěk v seriálu stal prestižní záležitostí, hlášky jako „D´oh“ či „meh“ jsou nedílnou součástí mluvy teenagerů a nejen hlavní postavy jsou dnes už nedílnou součástí americké popkultury. A jako jeden z mála seriálů se Simpsonovi v roce 2007 úspěšně přenesly i na filmové plátno.

USA | 1989 | Pauza
vysílání
34 sezón | FOX | 22 minut
žánr
Animovaný, Komedie


Zhodnocení prvních pěti epizod 28. série

Zhodnocení prvních pěti epizod 28. série

Šestý díl Simpsonů přijde až začátkem příštího týdne, a tak zhodnotíme prvních pět epizod a to včetně halloweenského dílu, který byl i jubilejním 600. dílem.

3 0
2.11.2016

Monty Burns‘ Fleeing Circus 60 %

První epizoda nové sezóny se věnovala Montymu Burnsovi. Příběh nepatří mezi naše oblíbené z prvních pěti dílů, není ale nejhorší. Rodina Simpsonů má v tomto příběhu pouze epizodní roli, Monty Burns má opravdu dobrý potenciál, který by se dal využít, ale nepodařilo se. A tak nejvtipnější částí je hlavně gaučový gag.

Friends and Family – 80 %

I druhý díl se věnuje Burnsovi. Tentokrát se tvůrci vyřádili více, aby slavného multimilionáře zdárně využili. Rodina Simpsonů má také méně prostoru jak v předchozí epizodě. Homer je omezen na minimum, ale je tvůrcem nejzábavnější části v celém příběhu. Druhý díl je proto o dost lepší než předchozí, proto je nejlepší z první pětice.


The Town – 75 %

Tentokrát se díl věnuje se přímo Bartovi a jeho vztahu k rodnému městu. Návštěva jiného města se podařila, je to zábavné, tak jak je potřeba, aby epizoda lidi bavila. Několik humorných okamžiků hlavní trojice, Homer, Bart a Liza v Bostonu, je nezapomenutelných. Je jenom škoda, že příběh je lehce resetivní, a tak se během celého dílu vlastně nic nestane a rodina Simpsonů se vrátí znova do stavu, kde byla před odchodem do jiného města.

Treehouse of Horror XXVII – 60 %

Od halooweenského speciálu bychom měli čekat více než v samotných epizodách. Také to byl 600. díl. Bohužel potenciál oslav, jak halloweenského speciálu, tak i kulatého výročí, není vůbec využit. Nejzábavnější třetinou je příběh Lízy a její kamarádky, duchařský příběh hodící se ke svátku mrtvých. První část s parodií na Hunger Games a třetí na téma Jamese Bonda stojí daleko za prostřední částí o Líze.

Trust But Clarify – 50 %

Poslední díl je opravdu nejslabší, kdy příběh Kenta Brockmana není až tak zajímavě zpracován, jak by se dalo čekat. Ani krátká epizoda s novým oblečením Homera tento příběh nevylepší. Mnoho zábavných okamžiků zmizelo do ztracena, protože dva zajímavé příběhy by bylo lepší nechat do samostatných epizod.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Filtr seriálů
Reklama