Sleepy Hollow (Ospalá díra) Čaroděj ze Salemu a Thomas Jefferson

Čaroděj ze Salemu a Thomas Jefferson

Čaroděj ze Salemu a Thomas Jefferson

Co nás čeká v příštích dvou epizodách Spellcaster a What Lies Beneath?


4 0
28.1.2015

V příští epizodě Mág se Ichabod s Abbie a Katrinou utkají tváří v tvář s mocným čarodějem ze Salemu a magickou knihou čar a zaklínadel černé magie. Čaroděj se však snadno nevzdává, tak přijde na řadu lítí boj. Abbie se také bude snaží obnovit svou důvěru v kapitánu Irvingovi a Katrina prozkoumá své schopnosti.
Ve čtrnácté epizodě Co se skrývá v podzemí se Crane s Millsovou setkají s něčím, co žije v tunelech pod Sleepy Hollow. Když záhadně zmizí tým zeměměřičů, na místo jsou povoláni právě oni dva, Po stopách se dostanou až k trezoru, který navrhl a sestrojil sám Thomas Jefferson, jeden z Otců zakladatelů a Svobodný zednář. Trezor však má neoblomného strážce a nebude snadné ho překonat. Kapitán Irving bude mít na Jenny malou prosbu, za kterou se možná skrývá mnohem víc. Také se konečně dozvíme novinky o jeho návratu mezi živé.

Diskuze /2

Pepsi

Jsem zvědavý, kdy se vrátí na scénu Henry a kdy se konečně seriál vrátí ke své základní dějové linii.. předpokládám, že poslední díl bude zase překvapení v boji proti Apokalypse..

29.1.2015 | 21:03:48
ScaryX

Henry by se měl ukázat snad už příště a ve finále bude určitě. Taky jsem zvědavej, s čím se vytáhnou…

webmaster
29.1.2015 | 21:17:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

O osudu seriálu je rozhodnuto

Seriál Sleepy Hollow končí

Seriál Sleepy Hollow končí

Po čtyřech letech boje s nadpřirozeným zlem a pátrání v alternativní americké historii se musíme rozloučit s Ichabodem a jeho spolubojovníky. Stanice se rozhodla seriál dále neprodloužit.

Reklama

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Promo postav

Promo postav