Sleepy Hollow (Ospalá díra) Čeho se dočkáme v úvodu čtvrté série?

Čeho se dočkáme v úvodu čtvrté série?

Čeho se dočkáme v úvodu čtvrté série?

Už tento pátek zahájí již počtvrté seriál Sleepy Hollow hon na nadpřirozená monstra, tentokrát v nové sestavě. Co nás čeká v prvních epizodách?


11 0
3.1.2017

Ichabod a Jenny se pomalu začínají smiřovat s životem bez Abby. Když se Crane náhle ocitne v hlavním městě, musí uzavřít překvapivé partnerství ve snaze nalézt dalšího Svědka. Záhy však zjistí, že ve hře je větší zlo, než si vůbec dokázal představit.

Po velkém odhalení musí Ichabod a Jenny najít způsob, jak tyto obtížné zprávy sdělit Dianě. Mezitím tým zjistí, že v jejich novém případu je možná zapletena magie. Dokáže Crane odhalit Dianě pravdu o tom, co ví?


4×02 Jasně viditelné

Když se jeden z největších Ichabodových nepřátel vrací do Washingtonu ohrožovat bezpečí nejvyšších činitelů města, musí tým rychle přijít s řešením. Jakeovy znalosti podzemních tunelů konečně přijdou vhod a odkryjí tajemství z minulosti, které je dovede k odpovědím.

4×03 Hlavy státu

V úvodu čtvrté řady se dočkáme klasické seznamovačky Ichaboda s novým týmem a také skeptickou parťačkou. Ty dva bude spojovat jak nedávná ztráta vlastního parťáka, tak honba za hledáním pravdy. Dokáže ale Diana uvěřit Ichabodovi a začít věřit na „příšery a démony“? Ve třetí epizodě by se nám měl vrátit některý známý protivník. Bude to už Henry či Bezhlavý jezdec?

Navrátivší se Henry ještě Ichabodovi pěkně zatopí. Foto: FOX

Během čtvrté epizody by se nám s jistotou měl opět představit John Noble. Ichabod bude zajat a postaven před soud v 18. století. Zda se bude jednat o jakýsi vzpomínkový flashback, halucinaci či snový svět, na to si budeme muset počkat.

Těšíte se na návrat Sleepy Hollow? Slibujete si od nového zaměření i lepší příběh?

Diskuze /4

Venous4

hmm, vetsi zlo nez kdy predtim ? kdo by to cekal ze

3.1.2017 | 17:06:19
Milanko

doteraz nemozem skusnut tretiu seriu.

3.1.2017 | 17:34:40
Lex Luthor

těším se první polovina 3 série byla dobrá, Pandora vypouštěla ze své skříňky zlo a Ichabod a Abby bojovali každou epizdou s jejími monstry, zárověň byla vedlejší dějová linka s týmem B Jenny a Joe. Pak druhá polovina s příchodem zapomenutého boha už nebyla nic moc. Uvidíme, jaké zlo představí teď.

3.1.2017 | 17:48:42
ScaryX

Prosím bez odkazů na problémový obsah. Děkujeme :-)

webmaster
3.1.2017 | 18:09:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Jezdci apokalypsy

Čtyři jezdci apokalypsy

Čtyři jezdci apokalypsy

Pokud vás zajímá, z jakých podkladů tvůrci při ztvárnění jezdců apokalypsy ve Sleepy Hollow vycházeli, přečtěte si zajímavý článek čtenářky Jansky právě na toto téma. Dozvíte se, že jezdci apokalypsy jsou biblické postavy popsané v knize Zjevení sv. Jana, jsou čtyři, každý má specifického koně, své předměty a své jméno.

Reklama

Symboly

Poznejte okultní symboly Sleepy Hollow

Poznejte okultní symboly Sleepy Hollow

V pilotním díle seriálu si diváci mohli všimnout některých symbolů. Jeden z nich byl na rakvi, ve které byl pohřben Bezhlavý jezdec. Podobný symbol jsme mohli vidět také na týle jeho hlavy (když ji ještě měl na krku) a na bibli, se kterou byl Ichabod Crane pohřben.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Okultismus

Moloch a jeho následovníci

Moloch a jeho následovníci

Velká část mytologie seriálu Sleepy Hollow se točí okolo Molocha, který zde reprezentuje síly, proti kterým bojují hlavní hrdinové. Pojďme si zrekapitulovat, kdo to je a kdo jsou jeho služebníci.

Z historie

Historické reálie 18. století

Historické reálie 18. století

Pokud se zajímáte o historické reálie doby, ve které žil Ichabod, může vás zajímat článek Týnky o jedné z vedlejších postav první série, Banastru Tarletonovi. Tohoto muže jsme viděli v šesté epizodě nazvané Sineater. Na první pohled plukovník britských rudokabátníků, ale na ten druhý démon. Zajímavé na této postavě je, že je inspirována skutečnou historickou postavou.

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlídejte si nás