Sleepy Hollow (Ospalá díra) Čeká nás konec světa?

Čeká nás konec světa?

Čeká nás konec světa?

Názvy i popisky zbývajících epizody byly odtajněny. V závěru série nás čeká napětí a v samotném finále jak jinak než odvrácení konce světa.


12 0
23.3.2016

V profilech jednotlivých epizod si můžete prohlédnout i první uvolněné promo fotografie.

Jak Skrytý nabírá na síle, Ichabod musí přezkoumat svou minulost s Betsy Rossovou, aby našel způsob, jak ho zastavit. Jenny sama sobě klade otázky, zda je schopná udržovat vztah se svým otcem a Abbie čelí těžkému rozhodnutí, když se situace s Reynoldsem ještě více vyhrotí.


Už zbývá pouhý jediný den, než se Skrytý stane vševědoucím a tak při posledním pokusu o záchranu světa musí Abbie s Ichabodem učinit nemyslitelné. Jenny, Joe a Sophie mezitím přijdou s plánem, který ovlivní poslání Svědků.

Po překvapujícím objevu si Abbie s Ichabodem uvědomí, co musí udělat, aby byla Pandořina skříňka opět kompletní. Zbytek týmu se mezitím neúnavně snaží zastavit Skrytého, než zničí celé lidstvo.

Zatímco zlo v podobě Skrytého stále sílí, Ichabod s Abbie coby Dva svědkové budou muset najít způsob, jak mu zabránit v jinak téměř neodvratném zničení lidstva. Téma s koncem světa nás jistě nenechá na pochybách, že půjde o strhující podívanou. Tím spíše, když je osud seriálu stále na vlásku stejně jako osud lidstva. Dočkáme se dalšího adekvátního zakončení nebo v tomto případě spláčeme všichni nad výdělkem? Inu, nechme se překvapit. Finále nás čeká již za dva týdny, 9. dubna.

Věříte, že bude boj Abbie a Ichaboda úspěšný a probojují se i do další sezóny? Nebo se i naděje na prodloužení seriálu bude nadále choulit na dně Pandořiny skříňky?

Diskuze /2

Samuel-El

Ak sa vrátia nespäť k téme Peklo a spol., tak nech je aj ďalšia séria.

23.3.2016 | 22:22:47
Venous4

Souhlas, zbyvaji dva jezdci apokalypsy tak proc tam cpou pandoru a naky ho boha. I kdyz 7 let tryzneni by mohlo znamenat 7 rad serialu tak uvidime snad a doufam ze budou dalsi rady

23.3.2016 | 22:33:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

O osudu seriálu je rozhodnuto

Seriál Sleepy Hollow končí

Seriál Sleepy Hollow končí

Po čtyřech letech boje s nadpřirozeným zlem a pátrání v alternativní americké historii se musíme rozloučit s Ichabodem a jeho spolubojovníky. Stanice se rozhodla seriál dále neprodloužit.

Reklama

Z historie

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Abraham Van Brunt - bezhlavý jezdec

Pokud si před finálovou epizodou chcete připomenout, kdo vlastně je bezhlavý jezdec, naše nová redaktorka Týna Janska pro vás připravila delší povídání.

Hlášky ze seriálu

Hlášky ze seriálu

Promo postav

Promo postav